Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az elgondolásról?

Figyelt kérdés

Imádom a romantikus filmeket,a lágy zenét,a gyertyákat és a szerelmes együttléteket. Mindez egy álombuborék a nőknek ami olykor kipukkad és semmivé lesz.

Az élet nem egy rózsaszín felhő,amelyben minden tökéletes és hibátlan. A párkapcsolat is csak addig rózsaszín amíg az ember jobban meg nem ismeri a másik felet.

Hiába nagy közhely,hogy „az ember lakva ismeri meg a másikat”,pedig így van. Rájöttem,hogy az nem igazi kapcsolat ahol a felek csak 1,5 vagy 2,5 hetente találkoznak egymással 2-3 napra. Az igazi feladat az,amikor nap mint nap,együtt keltek és együtt fekszetek.


2014. febr. 1. 14:41
 1/6 A kérdező kommentje:
és azt elfelejtettem hozzátenni,hogy véleményeket kérek,ugyanis ezt nem én írtam.
2014. febr. 1. 14:43
 2/6 anonim ***** válasza:

"Az élet nem egy rózsaszín felhő,amelyben minden tökéletes és hibátlan. A párkapcsolat is csak addig rózsaszín amíg az ember jobban meg nem ismeri a másik felet.

Hiába nagy közhely,hogy „az ember lakva ismeri meg a másikat”,pedig így van. Rájöttem,hogy az nem igazi kapcsolat ahol a felek csak 1,5 vagy 2,5 hetente találkoznak egymással 2-3 napra. Az igazi feladat az,amikor nap mint nap,együtt keltek és együtt fekszetek."


> Ezzel egyetértek.

Ezt a túlzott romantikát viszont nem várom el, és valószínűleg nem is élvezném... inkább csak vadul, a pillanatnak élve. :)

2014. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az író kissé nyálas volt,de szerintem tök igaza van....
2014. febr. 1. 14:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet. A szerelem lényege pont az, hogy megismerd teljesen a másikat és elfogadd úgy, ahogy van. Úgy szeresd, ahogy létezik. Fontos hogy a rózsaszín felhő akkor maradjon fent igazán, miután megismerted.
2014. febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem nem az idő mennyisége hanem a minősége számít.Lakhattok együtt ha csak a tv-t nézitek szótlanul... Persze van amikor ez a jó.
2014. febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, az az igazi amikor elsonek a kedvesedet latod meg a reggeli ebredesnel es este ugyancsak neki adsz joejszakat puszit ... de ebben benne van az is, amikor osszevesztetek valamin, vagy valami tartos betegseg uti fel a fejet, vagy beut a nagy anyagi krah ... akkor is ott kell lenni az esti puszinal es a reggeli ebredesnel :)
2014. febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!