Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet komoly nem alkalmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kata-92 kérdése:

Hol lehet komoly nem alkalmi kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

Kedves okos őszinte hűséges vicces önálló fiút keresek hosszútávú kapcsolatra.


21/L


2014. febr. 1. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Beképzelt,felszínes és anyagias vagy.
2014. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg olyan srác szaladgál az utcán aki komoly kapcsolatra vágyik, többek között én is, ismerkedj sokat és kérdezz rá konkrétan milyen kapcsolatot keres.

F/20

2014. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én meg pont ilyen lányt keresek :))

Merre felé laksz, ha szabad megkérdeznem?

2014. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megtaláltál:D


Egyébként bárhol, ahol nem a r*bancok vannak többségben. Járj nyitott szemmel;)


26/f

2014. febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatlak megismerni? :/ Reménykedem a legjobbakban...

22/F

2014. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 RodRigó3 válasza:
Itt ne keress választ, inkább menj valami társkereső oldalra, de ezek is tele vannak mocskos emberekkel, akiknek nem tudhatod mi jár a fejükben, ezért a legbiztonságosabb, ha van egy ilyen jó ismerősöd. Ez a legbiztosabb, csak annyit mondok. :)
2014. febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Budapest mellett lakom es fenn vagyok több társkeresőn is de nem jól alakul egyiken se na mind1.Főiskolára járok ott is mondták sokan hogy lesz de tanitóképzőn nem sok fiú van az is vagy foglalt vagy nem tetszik.
2014. febr. 1. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!