Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleférne a párkapcsolatotokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleférne a párkapcsolatotokba egy ilyen dologgal kapcsolatos hazugság?

Figyelt kérdés
Tavaly sajnos nagyon rossz anyagi helyzetbe kerültük, a lakáshitelünk miatt. Mivel párom sokat dohányzott (napi 2-3 doboz), és erre nagyon sok pénz elment, megbeszéltük, hogy lerakja a cigarettát. Fél évig úgy tűnt, ez megy is neki, kezdtünk kilábalni az adósságból. Néhány hete újra cigarettaszagot éreztem rajta, rá is kérdeztem, hogy újra dohányzik-e, de tagadta (voltak gyanús jelek, erősen parfümözte magát, állandóan rágózott..). A mai napon aztán tetten értem, hogy stikába dohányzott. Kiderült, hogy hazudott nekem egészen idáig, mert egy-két szálat azóta is minden nap elszívott.
2014. febr. 1. 20:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha kilábaltatok az adósságból, az azt jelenti, hogy a havi legalább ötvenezer forintos cigarettafogyasztását jelentősen sikerült mérsékelnie. Napi 2-3 szál huszadannyi, mint amit korábban szívott, a költsége is csak huszadannyi. Ez szerintem belefér. Nem merte elmondani, mert téged féltett: nem akarta, hogy aggódj, hogy veszélyben érezd a közösen kigondolt spórolási tervetek sikerét. És látod: nem is fenyegette veszély a takarékoskodást ennyitől; kár lett volna engednie, hogy túlaggódd a dolgot. Lépj át fölötte, hiszen csak Téged akart kímélni; szeret!
2014. ápr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!