Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderítenék ha ilyen helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderítenék ha ilyen helyzetben lennétek?

Figyelt kérdés

Ha úgy érzitek,hogy hazudik a párotok,annak ellenére amit mond.Nem igazán ismerem a barátait,csak futólag,mert nem egy városban lakunk,és örültünk,ha egymásra volt időnk eddig.

Ezért tehetetlen és tanácstalan vagyok.

Az a baj,hogy már hazudott nekem.Kitalált egy hazugságot is.

Szeretnék a végére,ebben kérném a segítségeteket,hogy hogyan lehetne.



2014. jan. 25. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Colombo?
2014. jan. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát beszélj vele, ha attól félsz, hogy a baráti körébe van egy (fiú/lány) aki után jobban vonzódik, derítsd ki, próbálj közös programot összehozni velük és nézd meg hogy viselkedik a párod a barátjával.
2014. jan. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem arra gondolok,hogy a baráti körében van egy olyan lány,hanem a volt barátnőjére vagy bárki másra.Mert az a csaj nem tette túl magát a szakításon.Szoktak beszélni,ezt később tudtam meg.Azért nem mondta el nekem,hogy emiatt ne veszekedjek.Nekem azért nagyon nehéz ez,mert messze vagyok.

Teljesen felőröl ez az egész helyzet már.

2014. jan. 25. 11:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, én ilyen hazudozgatások után szakítanék. És neked is érezned kell, hogy az nem normális, ha kamuznak neked. Én szeretnék senkiért szenvedni hosszú távon, csak mert nem képes kommunikálni velem.
2014. jan. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
+*nem
2014. jan. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Érzem is,hogy ez így nem jó.Volt pár téma,amik miatt sokat veszekedtünk,és azt mondja amiatt hazudott.Nem bírja kezelni a konfliktusokat,egyáltalán nem bírja az ilyet.

Én úgy vagyok vele,hogy a problémákat meg kell beszélni és megoldást keresni rá.A megbeszéléssel nincs is gond,de nem tudom hogyan kezeljem őt.

2014. jan. 25. 11:37
 7/9 anonim ***** válasza:
6 Kierőszakolni egy emberből azt amiről nem akar beszélni ostobaság. Nálatok semmi nem működik, még a minimális bizalom sem. Egyébként a kérdésedre: amit akartam mindig kiderítettem, amikor éreztem, hogy lépnem kell.
2014. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nincs szó kierőszakolásról.Arról van szó,hogy elhiszem-e a dolgokat vagy sem.Mikor együtt vagyunk minden rendben,de miután elválunk kezdek kételkedni.

Hogyan derítetted ki?

2014. jan. 25. 13:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem bízol a párodban? Oks, megértem. De akkor mi fenének vagy vele? A távkpcsolat amúgy se vezet sehova.
2014. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!