Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tudok felnézni, rajongani a férfiakért

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést nem a férfiak alázásáért írtam ki!!

Szeretnék felnézni a férfiakra, de nem tudok mert semmivel se jobbak mit én vagy a nők.

Most tanulok és lesz egyszer egy jól jövedelmező állásom. Dolgozom van pénzem, saját lakásom is lesz egy féléven belül. Simán előteremtem magamnak a dolgokat.

Sokszor azt éreztem a párkapcsolatimban hogy nem eléggé tudok felnézni a barátomra . Nem tudok olyan nagy tekintettel ránézni, hogy óóó igen micsoda FÉRFI vagy :D ráadásul még jól is sportolok és valamikor sokkal jobban bírom fizikailag mint egy férfi.

Mindig csak azt látom hogy műmájerkednek aztán egy kicsit beszólok vagy mondok valami igazságot , megsértődnek és olyanok lesznek mint egy 5éves kislány.

Igazából csak a szexben érzem azt hogy szükségem van rájuk.

Meg valamikor annyira kis félénkek tudnak lenni én meg bátor vagyok ez is idegesít.



#baj-van
2014. febr. 1. 22:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
23%
a tárgyalást is férfiak végezték.a nőket az állatok közé sorolták egészen a közelmúltig.
2014. febr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
72%

Mert a saját elvárásaidat magaddal és a környezeteddel szemben nem tudod összehangolni, ezáltal az ön és másokról kialakított képed is erősen torz és ez a a külső ismeretlen környezettel való kapcsolatkialakítását is jócskán megnehezíti. Esély lehet a nárcisztikus személyiségzavarra, de szimplán lehet az, hogy tényleg ennyire fantasztikus vagy és nem találtad meg a teremtés koronáját. Bár erre az eddig megnyilvánulásaid és az általad csak említésszinten felhozott mégis általad feltehetőleg preferált eszmerendszer közötti diszharmónnia nem erre engedd következtetni.


Ha ezen változtatni akarsz, magadba kell nézned és változtatnod kell, kérheted ehhez barátaid, családtagjaid vagy akár szakember segítségét is.

2014. febr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem vagyok magamtól elájulva, nem vagyok nagy szám...

Csak egyszerűen nem tudok mit kezdeni a férfiakkal, mert lelkileg zártak , ha kicsit elkezdek irányítani akkor meg elengedik magukat ha nem írányítok megaláznak.

2014. febr. 1. 22:44
 14/22 anonim ***** válasza:
Egyébként valószínűleg egy vitát simán megérne hogy meg lehetne-e oldani egy országok közötti vagy akár országon belüli konflkitust békésen. Nézzük meg Lengyelország esetét. Gondolod hogy volt más választásuk mielőtt lerohanták őket a németek? (Jó, persze átadhatták volna Danzig-ot vagy mit, rég tanultam... de a vége ugyanaz lett volna) De ne menjünk ennyire messzre sem az időben, sem a térben, vajon 2006-ban az MTV székház ostrománál csak férfiak voltak? (erről fogalmam sincs, de én mondjuk arra szavazok hogy nem)
2014. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Majd egyszer jön egy fickó az életedben, aki jól megcsinál, s onnan majd felnézel rájuk!!!
2014. febr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
rossz módon válogatod meg a kapcsolataidat... ennyi. Amúgy megnézem mikor bírnád jobban fizikailag mint mondjuk én. Pedig nem sportolok, csak dolgozom :)
2014. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
23%
túl sok mesefilmet néztél férfiakról. zavarodott elképzeléseid vannak a nemi szerepekről. az embert kell tisztelned benne, arra kell felnézned. nem verenyezni
2014. febr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
2014. febr. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

tudnátok linkelni valamilyen könyvet , oldalt ahol megtalálom a helyes gondolkodást.

(Német férfiak akartak Danzingot nem a német nők, nőkben nincs olyan nagy hatalom vágy)

2014. febr. 2. 16:25
 20/22 anonim ***** válasza:
Én a lengyelekről beszéltem. Nem volt más választásuk, csak háborúzni.
2014. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!