Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért tesznek meg mindent azért, hogy ne kelljen szexelni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 22:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
talán azért nem szeretnek a nők VELED szexelni, mert rossz vagy az ágyban, és/vagy már ebből a kérdésből is világosan látszik, hogy hogyan viszonyulsz a nőkhöz (megsúgom: nem jól). fogadd el hogy a nem az nem-et jelent, és nem pedig azt hogy "győzz meg hogy legyen kedvem".
2014. febr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nálam pont azért tesznek meg mindent hogy lefeküdjenek velem. Ki érti ezt?
2014. márc. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

12:27


szerinted mi lehet az oka, hogy ilyen kapós vagy?

2014. márc. 23. 16:44
 14/16 anonim ***** válasza:
Aki csak meg akar dUgni, azzal én se feküdnék le. Senki nem akarja magát használva érezni, gondolkodj már, kérdező! Nem dUgni kell egy nőt, hanem kényeztetni, simogatni, nyalogatni, stb. El kell juttatni a csúcsra minden együttlét alkalmával. Önzetlennek kell lenni, és ő is az lesz majd veled. Ez nagyon ennyire egyszerű.
2014. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

van olyan nő, aki nem élvezi a sexet. képtelen élvezni(pl. én is) és ezért nem akar sexelni.

s van aki úgygondolja,hogy ha neki nem jó,akkor miért is csinálja, csak,hogy a másiknak legyen jó? na ez egy nem jó felfogás,önzőség.

én nem élvezem a sexet,képtelen vagyok, és nem a pasimmal van gond,mert több emberrel próbáltam,de nem megy,viszont szeretem annyira a párom,hogy odaadom magam neki,csak,hogy legyen neki jó.

2014. ápr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
# 5/15 A nők a szexre kicsit jobban rá vannak állva, a pasik a vadászatra/hódításra. ;) Én láttam bőven, kévés nőt láttam aki nem, de ők meg frusztráltak voltak.
2014. júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!