Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, szerettetek már bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerettetek már bele olyan lányba, akinek az életmódja, stílusa teljesen eltért a tiétektől? Mennyi ideig tartott a kapcsolat?

Figyelt kérdés
pl a fiú jófiú volt. lány meg vad, vagy fordítva
2009. dec. 6. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én még személy szerint nem, de elég ritka amikor így egy hosszú kapcsolat alakul ki.
2009. dec. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi 8 hónapig voltunk együtt, ő szakított velem.

én voltam a jófiú, ő a vad csaj

szerettem, de már túltettem magam rajta...

2009. dec. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igen, 2 hónapja gyötrődünk mer tulajdonképpen eleve halvaszületett kapcsolat, csak mégis szeretjük egymást, elég rossz, nagyon kevés jó van benne, véget kéne vetni neki, csak nehéz :( de szeretem nagyon :(
2009. dec. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hány évesek vagytok? és melyikőtök milyen?
2009. dec. 6. 15:22
 5/11 anonim ***** válasza:

Én plazacica vagyok O emos volt.

Es tartott 1 honapig:D

Más stilusuaknak mas a tarsasaga is.

Mikor bemutatott a baratainak..mar csak azt vartam h elmennyunk onnan..

2009. dec. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát igen..most is kínlódunk másfél éve vagyunk együtt :)
2009. dec. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én (lány) festészetet tanulok, ő közgazdaságot (semmi közöm nincs az ilyenekhez, és neki sem volt semmi köze bármilyen művészethez). Én egy punkegyüttesben gitározom, és eléggé sokat bulizok, eléggé gátlástalanul. Ő szereti nézni ahogy más emberek sportolnak (meccsnézés haverokkal, sörrel, engem ilyenkor a sör mentett meg a teljes unalomtól). Mondjuk tudott bulizni, de elég ritkán, és visszafogottan. Teljesen normális, rendes, jószívű fiú volt, akinek van felelősségtudata, racionálisan gondolkozik stb (földhözragadt). Én nem ilyen vagyok... én talán túlságosan el vagyok szállva, élek az én világomban, irracionálisan viselkedek, tetteim általában logikátlanok.

És ez nem volt baj. Fél évig voltunk együtt, tökre szerettem, mindig nagyon vártam, hogy végre találkozhassunk, jól éreztük magunkat együtt meg minden. Egyáltalán nem érdekelt, hogy mit tanul, meg ilyenek,én őt szerettem, és kész. Meg se fordult a fejemben, hogy ezzel bármilyen baj lenne, hiszen minden ember más. És tényleg lesz@rtam, hogy ő egy kicsit más. (legalább új tapasztalatokat szereztem, pl a meccsnézés).

Aztán kiderült számomra, hogy ő nem fog engem soha megérteni (kicsit se), és ez egy picit zavart... végül ő szakított velem, azt mondta, nem szerelmes. De végülis jó volt. :D

2009. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok... most vettem észre, hogy fiúkat kérdeztél, bocs... :)
2009. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
semmi baj, köszi, hogy írtál:)
2009. dec. 6. 21:04
 10/11 anonim ***** válasza:

tegnap 15:00 vagyok

Mindketten 17 évesek vagyunk.

2009. dec. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!