Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van így értelme a kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így értelme a kapcsolatnak? (más jövőkép)

Figyelt kérdés
A párom és én két különböző településen lakunk.A lényeg az,hogy én egy vidéki nagyvárosban lakok,itt tanultam illetve most itt dolgozok,nagyon szeretek itt,és az álmom is az,hogy itt éljek a jövőben.Ő egy eléggé lepukkant községben lakik,és ott is képzeli el a jövőjét,mivel ott van egy saját háza (bár még nem lakható).Mondtam neki,hogy én nem nagyon szeretnék ott élni,ismerem magamat, és nem tudnám elképzelni,hogy ott éljem le az egész életemet.Ha már most tudom,hogy az ő elképzelésem a téren más,mint az enyém,akkor az már eleve csak vitákat szülhet a későbbiekben vagy még bárhogy alakulhat még az élet,és inkább most ne is foglalkozzak ezzel a kérdéssel? Viszont már benne vagyunk abban a korban,amikor ezt már érdemes tisztázni,nem? Mindketten 27 évesek vagyunk.
2014. febr. 2. 17:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Hát igen, 27 évesen már nem ajánlott annyira ugrálni. Szerintem próbáljátok megbeszélni ezt a dolgot. Ha nem lakható, akkor nem érdemes rá költeni, főleg, ha te nem szeretnél ott lakni, bár lehet, hogy később megszeretnéd te is.
2014. febr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs értelme így.
2014. febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 zotanbro ***** válasza:
nincs ertelme
2014. febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Amennyiben egyikőtök sem tud lemondani erről, nem látok sok esélyt arra, hogy ez a kapcsolat ténylegesen működőképes lenne hosszú távon (itt 10+ évre gondolok). Ingázni egyikőtök sem fog és nincs is értelme egy olyan kapcsolatnak ahol nem együtt éltek. Ezt nektek kell megbeszélnetek.

Személy szerint én a te oldaladon állok mert gyereket is könnyebb egy nagyobb városban nevelni, iskolába járatni, jobban tud szocializálódni, stb.

De a falusi nyugodt élet is lehet kellemes egy kertes házban.

2014. febr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Moszuke ***** válasza:

igen már közeledik egy családi fészek, közös jövő tervezés, esetleg közös család.

egy mélyebb beszélgetést még mindenképp megérne, de ne fenyegesd vagy ne zsarold. finoman tudakold meg, hogy tényleg nem akar-e semmi körülmények között kimozdulni-e a kisközösségből ahol csak 1 romos ház és telek várja.


ha így van akkor egyszerűen lépj le.

azért ne zsarold és ne adj ultimátumot mert akkor BÁRMIT megfog ígérni, csakhogy ne menjetek szét.

egyszerűen tudd meg tőle finoman anélkül, hogy rájönne mire készülsz, hogy mi a terve a jövőben.


ne zsarold, ne játszmázz vele, mert a pasik ilyenkor rém egyszerűen viselkednek és mindenre bólogatni fog.. aztán amikor már magához láncolt egy babával, egy gyűrűvel bármivel akkor jön a fekete leves.

sajnos szerintem ha ebben nem tudtok dűlőre jutni akkor megette a fene az egészet.

engem a helyedben az érdekelne, hogy mért jobb egy eldugott putriban élni mint egy kulturáltabb helyen, ahol ne adj isten még munka lehetőség is van, iskola választék is stb... érted..

remete korban jó a vidék.. de még közel sem vagytok ott.

2014. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 BlackSword ***** válasza:
Mennyi az a távolság ami a két település között van???
2014. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
én még arra gondoltam, hogy esetleg rávezetném arra,hogy azt a házat adja el,és akkor a pénzből esetleg lehetne lakást venni a városban.Ezt még neki nem nagyon mertem felhozni...
2014. febr. 2. 17:21
 8/14 A kérdező kommentje:
kb egy órára van,talán picivel több... ezek jó érvek,amiket felhoztatok.Viszont ő meg azzal jön,hogy így nem kell hitelt felvenni....stb.
2014. febr. 2. 17:22
 9/14 Moszuke ***** válasza:

ha ez megnyugtat én sem adnám fel a biztos hátterem még ha putri is, egy albérlet miatt a nagyobb városban.

vagy ha nem is albérletben laksz hanem saját lakás.. hát az is necces... mert előbb utóbb előjönne, hogy ez azért mégiscsak a te lakásod....

haza a putriba bármikor vissza mehetnék ha gáz van.


ha nincs jobb akkor mindketten tartsátok meg a házikótokat (ha a tied is saját és nem bérled) és közösen szerezzetek egy harmadikat. ezen kívül más megoldást hirtelen nem tudok

2014. febr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És abban is van valami. Ha normális lakható kéglit lehet belőle összehozni, akkor leht hogy a gyerekek is jobban járnak. Egy órát Budapesten is el***nak utazással az emberek.
2014. febr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!