Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat is szokták a rokonok nyaggatni a " mi a helyzet a fiúkkal? Van már barátod? És a pasik? " dumával?

Figyelt kérdés
Vagy csak a fiúknak ilyen szar a helyzetük? :D

2014. febr. 2. 17:05
1 2
 1/14 Moszuke ***** válasza:
hát én úgy hallom a lányoktól, hogy szokták bizony..:)
2014. febr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Igen,a lányokat is szokták. Néha már egy kicsit idegesítő.
2014. febr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szokták hát...
2014. febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Áh. Minket is. 22 évesen már nyüstöl a nagymama, hogy mikor megyek végre. férjhez...
2014. febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez rokoni szokás:D csak engem a szomszéd is beakart pasiztatni,direkt akkor hívott mikor a fiához jöttek fiúk stb. :D
2014. febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

szokták bizony...


én szüleim már ott tartanak, hogyha elmegyek valahova, utána megkérdezik nincs e fiú... pedig egyáltalán nem vagyok már gyerek... :/

2014. febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én amikor elváltam, a keresztapám azt kérdezte, na, milyen a ház férfi nélkül? Előtte halt meg a felesége. Majdnem megkérdeztem, na és milyen a feleséged nélkül? Szerintem ez tolakodás. Ezzel csak azt érik el, hogy a szívünk mélyén utálni fogjuk őket.
2014. febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szokták, pedig semmi közük.hozzá
2014. febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Huhú, még csak 18 vagyok, de a múltkor a mamám haját csináltam, odabökte: "csak már a te kisbabádat látnám, miért nincs barátod?!"

Majdnem a kezemet sütöttem be a haja helyett...

2014. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szoktak, engem vigasztaltak is most karácsonykor, hogy " nem baj, majd csak megtetszel valakinek" :D
2014. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!