Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat is szokták a rokonok nyaggatni a " mi a helyzet a fiúkkal? Van már barátod? És a pasik? " dumával?

Figyelt kérdés
Vagy csak a fiúknak ilyen szar a helyzetük? :D

2014. febr. 2. 17:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tőlem nem kérdezték, csak közölték párszor, hogy soha nem fogok senkinek kelleni, illetve hogy csak fagyasztott gyerekem lehet emiatt.


Aztán mikor férjhez mentem 25 éves koromban, azzal jöttek, és jönnek azóta is, hogy megvert e már, mikor fog már elhagyni, és ilyenek...gondolom senki nem csodálkozik hogy nem jó a kapcsolatom az ősökkel. Nem sűrűn beszélünk.

2014. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Persze, sőt néha még jobban szokták mint a fiúknak úgy gondolom.
2014. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja esküvőkön gyakran mondogatták hogy én leszek a következő, de hamar leszoktak róla mikor én is ezt csináltam velük a temetéseken.
2014. febr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Naná, én meg 1 m/mp gyorsasággal süllyedek, akàrhol is vagyok....
2014. aug. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!