Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon nehéz helyzet.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon nehéz helyzet.

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves kapcsolatom.Jól megvoltunk,bár adódtak veszekedések is mint minden normális kapcsolatban.Sajnos nagyon sokat kellett csalódnom a barátomban(sokat kavart lányokkal neten és volt rá példa,hogy megcsalt volna).Van egy fiú aki fiatalabb és már nagyon régóta beszélünk és többször is találkoztunk,de nem történt semmi olyan.A fiú többet érez irántam mint barátság.Nagyon aranyos és megszerettem,de nem vagyok belé szerelmes,de nem látom esélytelennek,hogy ez bekövetkezzen.A barátommal többször szerettem volna szakítani miatta,de sosem tudtam megtenni.Ha ki is mondtam,hogy vége elkezdtem sírni.A másik fiúra is vágyok az a baj.Nem akarom őt sem elveszíteni.A barátnőm nagyon ellene van a fiatalabb fiúnak,mert szerinte nem tudná nekem azt megadni,amire vágyok pont az éretlensége miatt.Nekem tetszik a srác.Nagyon sokat gondolok rá,még akkor is,ha éppen a barátommal vagyok.Igazából a kapcsolatomnak már rég vége kellene,hogy legyen,de mindig megbocsájtottam neki és adtam lehetőséget,hogy bizonyítson,de sajnos már nem tudok benne 100%-osan megbízni.Abban reménykedem,hogy idővel megtudom tenni azt,hogy véget vessek a kapcsolatomnak.Nagyon megnehezíti a dolgot az is,hogy a barátom nem akar engem elengedni és ő is nagyon sokat sírt értem az utóbbi időben és nagyon sokat vallott nekem szerelmet.Sosem gondoltam,hogy kerülhetek ilyen helyzetbe.


20/L


2014. febr. 2. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
szakíts, bizalom nélkül nem megy
2014. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Moszuke ***** válasza:

a párod nem téged szeret hanem önmagát.

ha szeret akkor nem flörtöl másokkal, stb.

csak megérezte, hogy elveszíthet és most rinyál.

ja és te sem szereted már a párodat mivel te is kikacsintgatsz. fiatalok vagytok itt az ideje, hogy véget vessetek ennek. ez már csak időhúzás.


a barátnőd, a szüleid, a kutyád, az orvosod meg ne tudja már, hogy neked mi a jó.

az ő életüket éled vagy a sajátodat?

2014. febr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!