Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strat adale kérdése:

Szerintetek hogy s mint legyen? Párom ki akar utazni egyévre külfőldre.

Figyelt kérdés
Szóval barátnőm kapott egy állás ajánlatot hogy egy évre ki utazik külföldre, azaz több helyre, hajos szakács... Szóval 1évből 1hónapot jöhet haza. A kapcsolatunk így is nehéz. Nem igazán tudunk úgy találkozni ahogy szeretnénk. Már akkor kiakadunk ha egy napig nemlátjuk egymást. Szóvalnem hiszem hogy menne a távkapcsolat, viszont nagyon szeretem és nem szeretném elveszíteni. Kiutazni hozzá nem lehet. De ez nagyon jó ajánlatt számára, így nem fogom megtiltani neki. Több mint egy évesek vagyunk. Szerintetek mit csináljak?Vagy mi tévő legyek,voltatok már ilyen helyzetbe? Hogy kezeltétek?

2014. febr. 3. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Én önző lennék és azt mondanám, hogy nem mész sehova. Viccen kívül.


A hajós meló pedig írtó szar, bár tény, hogy jól keresel.

2014. febr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mondtam neki kihagyhatatlan ajánlat.. 5M/év és mindent állnak. És azt mondta hogy a jövönk miatt.. Mármint magyarországon elég nehézkes minden. Persze meg értem, de a közös jövöt máshogy is el lehet kezdeni. De mondta hogy szeretne utazni is, és a munkába benne van, nem tudom mi tévő legyek komolyan,mert félek teljesen eltávolodnánk egymástól.
2014. febr. 3. 14:33
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez fejben dől el, hogy kibírjátok-e, vagy nem. Nem így kell hozzáállni, hogy "jaj már egy napot sem bírunk ki, jaj mi lesz"

Hanem eldöntöd, hogy menni fog, és belevágtok. Egy ismerősöm barátja 3 évig (!) volt távol, talán ha egyszer-kétszer tudtak találkozni, a körülmények miatt azt is csak egy félúton lévő országban.

Ma már együtt élnek, és boldogabbak, mint valaha :)


Szóval nem nyávogni kell, hanem elhatározni magadat.

2014. febr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze ez szép és jó. De ez munkafüggő is. Hol és mit dolgozik..Mert lehet annyira eltáváoldnánk, közben meg is tetszene neki az a világ és kint maradna. Ember függő és nemcsak elhatározás kérdése..
2014. febr. 3. 14:39
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem nem egy-kettő hajós felszolgáló és szakács ismerősöm van. mind azt mondta, hogy még egyszer biztos nem menne ki, de volt olyan, aki nem bírta és 3 hónap után hazajött. rabszolgameló, takarítod más hányását, a hajóról le nem mehetsz ha megáll, nehogy azt hidd, hogy kirándulni menne a csajod. heti nulla szabadnappal, napi 5-6 óra alvással. megfizetik, de kb beledöglesz.
2014. febr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

No és honnan tudod, hogy ha itthon marad akkor nem tetszik meg majd neki más?

Semmire sincs garancia.

Valóban vannak reménytelen helyzetek távkapcsolatoknál, de ez közel sem ilyen.

Jobban járnátok, ha elkezdenétek ráhangolódni a dologra a kesergés helyett szerintem :) Utána meg milyen jó lesz, ha le tudjátok rakni az önerőt egy közös lakáshoz mondjuk ;)

2014. febr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is így jártam! Kiment és vége lett a kapcsolatnak. Nem jött vissza többet.
2014. febr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most én nem azt mondtam hogy más tetszik meg neki. Hanem maga az a világ. Az hogy bejárja az egész földet.. Tényleg nem akarom megtiltatni neki, mert ez az ő döntése, ilyen téren nem szólhatok bele bármennyire is akarok, de máshogy is meglehet oldani pl a lakást. Nekem alapból van egy fél házam, 2 telkem, jelenleg munkám nincs, de ha viszon összegzésbe a házat megtudnám oldani, és most itt magyarországon két fő kereslete szerintem elég lenne egy boldog élethez. És hát ahogy mondani szokták a pénz nem számít.. amit kicsit cáfolok mert jó ha van. De szerintem ithonis el lehet boldogúlni.. Hozzá teszem 17 éves és 5hónap múlva menne ki, az még arébb van, de inkább előre gondolkozok mint hogy akkor essek pofára.
2014. febr. 3. 14:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Jaaaa, és te hány éves vagy?

Egy alig 18 éves lánynál még itthon is akármi benne van a pakliban, csak most kezdi az életét. Ha te 22-23 már elmúltál, akkor nem érdemes ilyen fiatal lánnyal hosszabb távra tervezni.

2014. febr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

25 éves kor alatt kár itthon tartani a másikat vagy itthon maradni a másikért, ha van külföldön egy jó lehetőség, mely lehetőség ráadásul nem is végleges kiköltözés, hanem néhány hónap vagy év...


Ha miattad kihagyja, és a kapcsolatotok is taccsra megy pár év után, akkor bánni fogja.

Így meg meglesz a külföld, és a kapcsolat sem biztos, hogy szakad, még erősödhet is... Ha meg nem, akkor úgyis mindegy...

2014. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!