Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mi van olyankor amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi van olyankor amikor azt mondjátok a férfinak aki oda van értetek hogy időre van szükségetek?

Figyelt kérdés

Ilyenkor mit vártok el?

Keressen azért a srác, legyen kitartó bizonyítsa a szerelmét, vagy jobb ha eltűnik és majd esetleg ti keresitek vagy ember függő?


Ismerkedési fázis van egyébként és egyszer találkoztunk is.


22 F


2014. febr. 3. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ismerkedési fázisnál ez nem jó jel... :(

21/L

2014. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt egy dolog ami miatt kicsit pikkel rám de azt nem mondom meg, és ezért van.
2014. febr. 3. 15:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, így elég nehezen tudok véleményt mondani... de tiszteletben tartom, ha nem szeretnéd megmondani. :)
2014. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha esetleg valami komolyann dolog történt, akkior lehetséges hogy megsértődött, megbántottad (ezt neked kell tudni/érezni) és akkor szerintem keresheted. Ha nem olyan nagy gond, akkor lehethogy csak ezt használja "fel" arra, hogy legyen kifogása, miért ne találkozzatok. Mindkettő lehetséges, ha nem tudod végképp eldönteni, akkor próbálhatsz beszélni vele,elhívni valahova, de ha látod, hogy nem akarja, akkor hagyd. Én is hasonló cipőben járok, esetleg ha van kedved beszélni róla írj privit :)
2014. febr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha már az ismerkedési fázisnál "pikkel" akkor ez sztem felejtős dolog.

Behúzta a vészféket azért a dologért amit nem akarsz elmondani. Lehet az neki nem fér bele, és így nem sok értelme van folytatni, energiát fektetni a dologba, de megbántani sem akar, ezért mondja, hogy időre van szüksége.

2021. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!