Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lánynak elsőre nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak elsőre nem jövök be, még elérhetem, hogy szeressem ezekkel?

Figyelt kérdés

Ha egy lánynak elsőre nem jövök be, még elérhetem, hogy szeressem, pl a kitartásommal, az udvarlásommal. Az, hogy jobban kimutatom emberi értékeimet, hogy nekem Ő a nő.

Megjegyzem, nem teljesen reménytelen, mert napi szinten beszélünk, megosztja titkait stb.


2014. febr. 3. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elérheted. :)
2014. febr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
van esély rá
2014. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen.

Velem is volt már ilyen. Addig-addig udvarolt, meg kedveskedett míg végül megszerettem.:-)

Alapból sem volt mondjuk annyira közömbös.

2014. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akár. :) De ne nyomulj és ne legyél mindig készenlétben.
2014. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is így jöttem össze a párommal. Elsőre nem annyira tetszett, de aztán... :)
2014. febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen... A férjemmel is ilyen előzményekkel jöttünk össze
2014. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

velem történt már ilyen

volt pasim elsőre abszolút nem tetszett, de annyit beszéltünk, hogy megszoktam, csak kár h elköltözött

2014. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha jobban megismer, talán megváltozik a véleménye, de zaklatással csak ellenszenvesebb leszel annak, aki nem vonzódik hozzád. Tartsd tiszteletben, hogy nem akarja. Nem is az értékelődik fel az ember szemében, ami feltétel nélkül, levakarhatatlanul ott van neki.
2014. febr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
"Nem is az értékelődik fel az ember szemében, ami feltétel nélkül, levakarhatatlanul ott van neki." hanem ki? :)
2014. febr. 3. 17:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Hanem aki elérhetetlen. Az mindig jobban vonzza a másikat! :-)
2014. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!