Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mennyire számít furcsának,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire számít furcsának, ha egy szingli nőnek a lelki és nem a testi kapcsolat hiányzik igazán?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 10:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semennyire
2014. febr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez normális, sok egyedülálló férfi is hasonlóan érez, ha ez megnyugtat. Hány éves vagy?
2014. febr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Még egy szingli fickónak is....
2014. febr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem furcsa, a normális nők csak olyan férfi testi közeledését veszik szívesen, akit lelkükhöz már közel engedtek, lelkükhöz csak azt engedik közel, akikben bíznak.


Férfiaknál ez pont fordítva van.

2014. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es, kár, hogy így van
2014. febr. 4. 11:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem furcsa. Miért gondolják egyesek, hogy csak a szex a lényeg?
2014. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Gondolom személyes tapasztalat alapján...
2014. febr. 4. 11:55
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg csak egy jó nagy f_sz kéne neked, nagyjából ennek hiánya a te problémád. Lelkizni a barátnőiddel is tudsz. Ha meg netán kifogsz magadnak egy olyan srácot, aki szívét-lelkét adná a kapcsolatotokba, mert tényleg beléd szerelmesedett, abban meg képes lennél megforgatni a késedet is. Képmutató kis ribi vagy.
2014. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes. De várj addig, amíg nem találsz egy olyat, akit szeretsz is. Sajnos, sok nő annyira vágyik a lelki támogatásra, hogy belemennek bármilyen kapcsolatba. Azt hiszik, ezzel megoldották a bajt, de aztán rájönnek, hogy mégsem, mert még inkább magányosnak fogják magukat érezni. Na, ez a társas magány.
2014. febr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9-es nagyon fején találtad a szöget. Jártam már így, tanultam belőle.

Vannak persze barátaim, de egyik sem lelki társ, igazából a mély lelki dolgaimról senkivel nem tudok beszélgetni. (nem vagyok depis, szerintem ez egy teljesen normális szükséglet)

2014. febr. 4. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!