Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, mi hasznát veszitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi hasznát veszitek a férfinek ha van pénzetek? Mi az a plusz ami nincs bennetek? Miért kell nektek férfi?

Figyelt kérdés
szexet leszámítva és a pénzt?
2014. febr. 4. 23:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ez egy nagyon nagyon hulye kerdes xddd hogy lehet ilyet feltenni?:D
2014. febr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
én sem értem a szex-en kivül minek az ilyeneknek férfi, max ha nagyon telhetetlenek akkor még náluk is pénzesebb pasit akarnak
2014. febr. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Passiflora ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nem tudom, hogy Te egy nőkben csalódott férfi vagy, vagy egy egy férfiakban csalódott nő, de ahelyett, hogy a kérdésedre válaszolnék, egy filmjelenet jutott eszembe, aminek - látszólag - semmi köze a konkrét témához.


Azért remélem, érteni lehet majd a analógiát! :-)


"Mit adtak nekünk a rómaiak?"


http://www.youtube.com/watch?v=J2Bx19qJ_Vs

2014. febr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szeretni!
2014. febr. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Hát, ha kell pótapa az öt másik pasitól "begyűjtött" gyerkőcnek, eléggé jól jön egy balek, aki belezúg a nőbe. Ez a plusz kevés nőben van meg, hogy egyszerre apa és anya, no meg, hogy egyszerre tud több helyen lenni.

Ez a válasz hasznos számodra? Se nem szex, se nem pénz, csak ingyen dada.

2014. febr. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Utolsó, szerintem nem minden nő alma plusz egy főre főzni mosni takarítani csak hogy néha pesztralja a gyereket. "ingyen dada" Haha. Mert a nő az csak ott van és logatja a lábát a hirtelen jött szabadidőben ugye? Azt se tudja szerencsétlen hova kapjon de fondorlatos és aljas módon máson se töri a fejét közben mint hogy hogy tudná megfogni a hapsit. Hát persze...

A kisgyerekes nők ugyanolyan megfontolásokbol keresnek párt vágynak a társra a "biztos pontra", az új szerelemre és érzékiségre csak a megállapodottság iránti vágy náluk hatvanyozottabban jelentkezik. Nem tudom miért kell itt lejáratni a kisgyerekes nőket. Közülük ugyanúgy vannak ilyenek is, olyanok is... mint bárhol máshol. Arról nem is beszélve hogy a kitartása és ereje miatt-amivel sok pasin túltesz- minden tisztelet megérdemel. /Nem,nem vagyok érintett a témában csak utálom az altalanositasokat/ Téved aki azt hiszi, hogy egy gyermekes egyedülálló anyuka otthon körmöt rágvaterveket sző a becserkészésére. Tény, hogy ketten könnyebb élet. Erre törekedni mióta bűn??

2014. febr. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerelem

Szeretet

Társ

Társ a mindennapokban, a boldogsággban a bánatban, van akivel ezt is azt is meg tudod osztani

Akihez hozzábújok

Akivel kiteljesedek

Igazn a szex is hozzátartozik..

Együtt intezünk mindnet, együtt bulizunk, együtt ünneplünk...a legjobb barátom is ő..

Tőle szeretnék gyereket.

A pénz a legutolsó dolog ami eszembejut..(most reggel a szex az első:))


Azért kell gondolom, mert az ember társas lény alapvetően, nem magányos..

Egy haver, egy barát sosem tudja teljesen kielégíteni az ember igenyeit(nem szexuális), vagyis ritkán, de az ilyen embereknek mindig van valami defektjük..


Magammal nehezen szeretkezem, nehezen beszelgetek(bár néha megpróbálom) nehzen osztok meg dolgokat magamnak nem tudok tanacsot adni a mindennapokkal, maggammal nem tudom a háztartást megosztani, magammal nem vallalok gyereket..

Együtt minden jobb..

Nem férfi kell, anem A FÉRFI...

2014. febr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
90%

IDEÁLIS KAPCSOLAT:

- Beszélgetni, mint a legjobb barátok,

- Hülyéskedni, mint a gyerekek,

- Szeretni, mint a szeretők,

- Összetartani, mint a házasok,

- Védeni egymást, mint a testvérek!


Ehhez keresek férfit.

Erős nőnek tartom magam és megszerelem a vízcsapot ha éppen muszáj de ez nem azt jelenti, hogy nem látnék szívesen magam mellett egy erős vállat akire támaszkodhatok. Aki elviszi a kocsim a szervízbe, aki elmegy a bíróságra, aki jól és sikeres lavíroz az élet nehéz helyzeteiben és ha kell menedzseli az enyémet is. Ez nem azt jelenti, hogy irányítson csak segítsen amiben kell. Mindenki csinálja amiben ő a legjobb. A férfi kifelé képviseli a családot, a nő meg összetartja. Persze ez nem azt jelenti hogy a pasi lehet érzelmi analfabéta is. Legyen azért érzelmes de realista is. Legyek én a szeme fénye, akivel mindenben számithatnak egymásra, akinek a legjobbat akarja és akivel le szeretné élni az életét.

Én még nem találtam ilyen embert. Lehet, hogy nem is létezik?? 25/L

2014. febr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Miért kell lepontozni? Ez a sunyiság.. Nyíltan felvállalni az ellenvéleményt. Az a respect!!

Várom az érveket attól aki nem osztja a véleményem!

2014. febr. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!