Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segjtsetek! Mit szóltok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segjtsetek! Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Egy fiú az osztályból teljesen belém van zúgva,de én nem akarok tőle semmit.Mert én egy osztálytársban csak barátot látok,most meg úgyse szeretnék kapcsolatot.Tegnap is megbeszéltük hogy megpróbáljuk,de nekem ez nem ment.Szóval,mit tegyek?

12/l



2014. febr. 5. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:

12 évesen menj haza, csináld meg a leckét, tanulj rendesen, főleg az angolt és a másik nyelvet (ha van) és segíts otthon anyukádnak sokat. Játssz a kutyáddal és járj mozogni, sportolni.


Az osztálytársadnak meg mondd meg h szépen hagyjon békén, és aztán te is hagyd őt békén.

2014. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hat mondd meg neki hogy bocsi nincs veled semmi bajom de csak baratkent tudok rad nezni ennyi
2014. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egyebkent igaza van az elsonek
2014. febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát,tudtam hogy úgyis ilyen szövegeket kapok

És szépen megmondtam már neki,csak nem érti meg,csak barátok vagyunk

2014. febr. 5. 17:26
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen,én is ezt gondolom elsőnek,nem akarok senkivel járni,de a fiú meg szeret engem,barátok vagyunk,nem tudok máshogy tekinteni rá
2014. febr. 5. 17:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem értetted meg, mit írtam. Mondom te is hagyd békén őt.
2014. febr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De a barátságunkat megakarom tartani
2014. febr. 5. 17:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Fogd meg a fütyijét nadrágon keresztül, hajolj oda, puszild meg a nyakát és mondd meg neki, hogy 4 év múlva folytatjuk.
2014. febr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ilyen kommenteket nem várok
2014. febr. 5. 17:36
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul érzi magát,de nem tudom,én is úgy állok hozzá,mert még csak gyerek vagyok
2014. febr. 5. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!