Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy látjátok? Nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy látjátok? Nagyon tetszik egy fiú (aki bevallotta, hogy én is neki), de barátnője van.

Figyelt kérdés

Amikor közeledni akart, én nem engedtem.. Ez volt most nyáron, és akkor láttam, hogy igazán szeretik egymást. Főleg a lány őt. Álltak egymás mellett, én messzebb, a lány ölelgeti, a fiú meg néz rám. Még a fejemet is elfordítottam. Ez sok más helyzetben/helyen megtörtént.


Mostmár (az utóbbi hónapokban) még annyira sem tűnik boldognak a fiú, mint akkor. Elég keveset találkoznak, de közben már elég régóta együtt is vannak (azt hiszem másfél év - ha nem több).

Én továbbra sem fogok beavatkozni. Nincs jogom.


Szerintetek jól cselekszem? Van remény?


2009. dec. 7. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Jól cselekszel!

Érezd magad a srác bnője helyébe, ha te lennél ő, neked milyen érzés lenne, ha a barátod lecsapnák a kezedről? Gondolom nem lenne kellemes..


Ha a srác nem boldog vele, akkor neki lépnie kell, te ne avatkozz bele, éreztesd a sráccal hogy te nyitott vagy a kapcsolatra, de ennél többet nem, mert ha tényleg nem harmonikus a srác és a bnője kapcsolata egymással, az úgy is egyszer elmérgesedik, és akkor bumm, vége..

Utána már rajtad a sor a továbbiakban..


Lényeg hogy érezd kicsit a srác bnője helyébe magad!

Mert ahogy olvasom nem szeretnél senkit sem megbántani! :)

19/f

2009. dec. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez így is van :) Köszönöm a véleményt :)
2009. dec. 7. 14:08
 3/4 anonim ***** válasza:

25/F


Hol érdekel téged a barátnője? Te valami selejt vagy, és azt a lányt meg annyira ismered, hogy tudod, jobban megérdemlik egymást a sráccal? Ennyire biztos vagy benne, hogy nem lenne VELED boldogabb?


Én általában a nekem tetsző, foglalt lányokkal is ismerkedem. Nem azért, hogy házinyúlra lőjek, de megmutatom, milyen vagyok, és mit érzek, hogy ott legyek neki, ha úgy érzi, mégis én vagyok az igazi.


Pl. most együtt voltam egy darabig egy lánnyal, aki előtte négy(!) évig az egyik haverommal járt, és nem rég szakítottak. A lány tudta, hogy bejön nekem, de nem sulykoltam neki, szimplán csak jóban voltunk és beszélgettünk.

2009. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem boldogabb lehetne velem..Nem önzőségből..Valahogy máshogy néz rám..nem tudom..Olyan izé ez a helyzet..

És köszönöm hogy írtál. Más szemszögből is jó nézni, és bár fogalmam sincs, hogy mit csináljak, de hasznos minden válasz. A tiéd is.. Lehet beszélek a fiúval.. Még pénteken :)

2009. dec. 9. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!