Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret eléggé? Ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret eléggé? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Párommal és pár rokonával élünk együtt egy kisvárosban. Nemrég kiderült, hogy cisztám van, aminek sorsa, hogy kell-e műteni vagy sem, most fog eldőlni egy-két héten belül. Addig a szüleimnél lakok. Jelenleg nincs állásom (TB-m van), tehát értelemszerűen a szüleim is tartanak el. Természetesen keresem az állást, ez csak egy kis adalék, hogy mindent jobban lássatok. Szüleim városában kórház is van, tehát ha műteni kell, itt, helyben megcsinálják, míg lakóhelyemen minimum egy órányira van csak kórház. Párom azt akarja, hogy visszamenjek, és ha műteni kell, akkor onnan menjek műtétre. Megpróbáltam neki elmagyarázni, hogy sokkal jobb a helyszíni kórház, hiszen bármikor, ha hirtelen műteni kell (a ciszta tudtommal kifakadhat)azonnal ott a lehetőség rá. Erre úgy értelmezte, hogy én már vissza sem akarok hozzá menni, a kisvárosba, mintha kb. őt utasítanám el. Nem szeretném elveszteni őt, de nem értem a reagálását.

2014. febr. 6. 17:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
És hogy lehet "kezelni" önérzetes férfit? Mert én ezekben a női praktikákban / rafinériában nem vagyok jó.
2014. febr. 6. 18:17
 12/14 anonim ***** válasza:

Nehezen! :))))


Éreztetni kell vele, hogy igenis ő a legfontosabb neked! És meggyőzni közben arról, hogy most neked ez a legjobb! (És ugyebár ő is a legjobbat akarja neked... ;).)


Nem kell semmi rafinéria, csak egyenesen! A képébe vágva, hogy ha tényleg fontos lennél neki, akkor azt tartaná szem előtt, mi a legjobb neked!


És esetleg a végén jöhet egy kis duzzogás amiatt, hogy mert nem is szeret annyira, amennyire te őt... de ezt se vidd túlzásba!

2014. febr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Hát, ő a kamuzást egyből lefüleli. Nagyon egyenes ember, nemcsak én tartom annak. Szóval a bájolgás nem hat rá, meg amúgy is szerintem most úgy gondolja, hogy ha én szeretném őt, akkor ott maradtam volna, vagy sietnék is vissza hozzá, amint tudok.


Csak most ugye ki kell várni, hogy ebből mi lesz, úgy, hogy azt sem tudom, kell-e műteni vagy sem, én nem akarom elhagyni ezt a várost, mert teljesen logikátlan is lenne, hogy magamnak nehezítsem még azzal is a dolgot, hogy ha mégis műteni kell, még az után fussak pluszban, hogy hol hajlandóak egyáltalán más városban és kórházban megműteni, tudod :(


Ráadásul együttlétünk alatt ez már a második ciszta, az elsőnél megműtöttek, tehát tökéletesen tisztában van azzal, hogy mi ennek a menete. Csak ugye akkor könnyebb volt annyiban, hogy akkor mindketten abban a a városban laktunk, mint a szüleim, így nem volt vita ilyesmiből...

2014. febr. 6. 18:30
 14/14 anonim ***** válasza:
T Veronika jól mondja. Annyit tennék hozzá, hogy ehhez nem kell önérzetes férfinak lenni. A férfi egyszerűen így működik: a problémát ő akarja megoldani, attól érzi magát férfinak. Ha kiveszed a kezéből, azt üzened, hogy a te szemedben ő nem igazi férfi, nem tartod képesnek a probléma megoldására. Ezért kell megbeszélni a dolgokat.
2014. febr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!