Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok összeköltözni. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok összeköltözni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel másfél évesek vagyunk, végzősők. Mindketten Pestre akarunk továbbmenni, de ő össze akar velem költözni, míg én nem. Tudom jól, hogy nem hagyna tanulni, de nekem meg az lesz a legfontosabb. Természetesen szeretem. Nem tudom mi legyen, mert azt mondja hogy ennyi erővel szakíthatunk is. Vélemények?


Ő 18 és én is.



2014. febr. 6. 18:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Több mint másfél éve vagyunk együtt.
2014. febr. 6. 18:04
 2/9 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy nem hagyna tanulni? Neki nem kell majd tanulnia?

Ez elég ciki amúgy, nagyon éretlen lehet a barátnőd. Nálunk ebből sosem volt gond, rengeteget tanultunk egymás mellett, együtt a barátommal, és ez a mai napig így van. Átvészeltük így az érettségit, és nagyon jól teljesítünk az egyetemen is.


Egyébként másfél év együttlét után, 18 éves fejjel szerintem korai összeköltöznötök.

2014. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 zotanbro ***** válasza:
vagy megerti vagy nem..ha nem akk szakitsatok.
2014. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Furcsa felfogás a barátnőd részéről :) 18 évesen még nem az összeköltözés a legfontosabb, és nem attól kéne függőéve tenni, hogy akkor érdemes e szakítani, vagy sem..
2014. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
eléggé hisztérikus, és értetlen személyiség. 18 évesen szerintem sem kéne összeköltözni. tanulni meg azért sem hagyna, mert ő abszolút nem tanulós típus, most sem hagy békén, amikor tanulnom kell, pedig egy-egy órákról van szó.
2014. febr. 6. 18:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy veszem ki az írásodból, hogy itt már nemhogy az összeköltözés téma nem tetszik neked, de már sok is a barátnőd...
2014. febr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tény, amúgy is elég rossz korszakot élünk, de nagyon szeretem.
2014. febr. 6. 18:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos egy idő után, bizonyos esetekben már nem elég a szerelem..
2014. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pontosan úgy van, ahogy mondod.
2014. febr. 6. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!