Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a fiú szeret, akinek csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a fiú szeret, akinek csak a pénzem fontos?

Figyelt kérdés
Van egy párkapcsolatom 5 éve élünk együtt.Mindig a pénzről ment a vita,a a lakásba mindent én vettem,mai napig is én veszem a kaját,lakásnak a fele,stb.Viszont ebben a hónapban,még nem kaptam meg a fizetésemet,mert becsődölt az iroda,nem megy már úgy mint eddig,így csak később tudják utalni a pénzt.Barátomnak van pénze,de sajnálja,tudom,hogy úgyis megkapom a fizumat,meg a barátomnak nem elég,ha naponta adom neki oda a pénzt,neki nem elég 30.000 Ft,és 3 nap alatt oda adom a lakásra a pénzt,nem neki mindig egybe kel a pénz,mindig AMIKOR MEGKAPOM A FIZUMAT,LEKEL TENNEM AZ ASZTALRA.Ezen a héten végig veszekedett velem,meg csak azért hív fel,hogy fizu? már nem bírom,mindennap mikor haza jön,halál van,belefáradtam,ma megint beszéltem vele telefonon,de már sírtam,mindennek elhordott engem,azért mert nincsen pénzem.Nem tudom ti hogy vagytok vele,de ti ezt meg csinálnátok a barátnőtökkel? szeret az ilyen ember,aki ezen veszekszik?

2014. febr. 6. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A kérdés: mi az istenért vagy még vele? MEríts erőt és dobd ki!
2014. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Istenem.
2014. febr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak úgy halkan megjegyzem, hogy a párkapcsolaton belüli erőszak egyik létező válfaja a "gazdasági erőszak", amibe az ilyesmi teljesen beleillik. Ne hagyd, hogy financiálisan teljesen kisajátítson, hogy elvegye a pénzedet, és ezáltal tőle függővé válj. Nem normális, és nem is szeret téged az ilyen.
2014. febr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát te nagyon hülye vagy :D Komolyan olvasd végig a szöveged mégegyszer, szerinted az ilyen ember szeret téged?
2014. febr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom megkérdezni, amit előttem már kérdeztek: miért vagy még vele?
2014. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Hát szeret, de csak addig amíg pénzed van! Más szóval nem!!
2014. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tudathasadásod van.
2014. febr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

jújj....:/

ilyenről még soha nem hallottam, sajnálom hogy ilyen emberrel hozott össze a sors :(

itt az ideje odébb állnod, ha nehéz is, de ennek így semmi értelme..

2014. febr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amondó vagyok, ha olyan hülye vagy, hogy vele maradsz akkor meg is érdemled a sorsod.
2014. febr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5 éve vele vagy.Szerintem ezért szereted annyira mert olyan anyagias mint te.
2014. febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!