Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a fiú szeret, akinek csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a fiú szeret, akinek csak a pénzem fontos?

Figyelt kérdés
Van egy párkapcsolatom 5 éve élünk együtt.Mindig a pénzről ment a vita,a a lakásba mindent én vettem,mai napig is én veszem a kaját,lakásnak a fele,stb.Viszont ebben a hónapban,még nem kaptam meg a fizetésemet,mert becsődölt az iroda,nem megy már úgy mint eddig,így csak később tudják utalni a pénzt.Barátomnak van pénze,de sajnálja,tudom,hogy úgyis megkapom a fizumat,meg a barátomnak nem elég,ha naponta adom neki oda a pénzt,neki nem elég 30.000 Ft,és 3 nap alatt oda adom a lakásra a pénzt,nem neki mindig egybe kel a pénz,mindig AMIKOR MEGKAPOM A FIZUMAT,LEKEL TENNEM AZ ASZTALRA.Ezen a héten végig veszekedett velem,meg csak azért hív fel,hogy fizu? már nem bírom,mindennap mikor haza jön,halál van,belefáradtam,ma megint beszéltem vele telefonon,de már sírtam,mindennek elhordott engem,azért mert nincsen pénzem.Nem tudom ti hogy vagytok vele,de ti ezt meg csinálnátok a barátnőtökkel? szeret az ilyen ember,aki ezen veszekszik?

2014. febr. 6. 18:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom most pontosat mit vársz tőlünk. Visszaolvasva a szöveget nem egyértelmű a kérdésedre a válasz? Elolvasva a válaszokat sem dereng még semmi?

Úgy érzem te csak ki akartad magad panaszkodni de eszed agában sincs változtatni a helyzeten mert már beletörődtél ebbe, így érzed magad biztonságban.

2014. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
kis túlzással, de aki hülye haljon meg! ha ennyi eszed van akkor milyen választ vársz?
2014. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!