Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet kontrollálni a hisztit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kontrollálni a hisztit?

Figyelt kérdés

A lényeg annyi, hogy van egy barátom, aki nem igazán szereti ha vki hisztizik... psze ha fáradt ő ugyan úgy hisztis és basztat mást ...:D de nem is ez a lényeg.

azt mondja h a kapcsoaltunk elején tök normális voltam, és aztán meg elkezdtem hisztizni... ami sztem nem igaz, nem hisztizek sűrűn, v is én így látom. de én ezen változtatni szeretnék, alap két kistesóm van akik nagyon felmérgelnek, és azt érzem h emiatt eltávolodott tőlem a barátom... és ez így nem oké. mit kellene szerintetek tenni ? és vmilyen szinten igaza van ... szeretnék megint olyan normális lenni mint régen, ő nem csinált semmit, mármint úgy értem hogy nem miatta lettem ilyen, h megcsalna vagy vmi, nem, csak volt egy kis vitánk, ami után ez lett ... nem volt nagyon, meg nem is lényeg.de akkor is megmondta h fontos vagyok neki. mit tegyek ?:) normális választ szeretnék, nem olyanokat h szakítsak meg stb :D mert azzal semmit nem oldok meg !


2014. febr. 7. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
nem kell szakítani, csak ne problémázz minden kis hülyeségen. ha ő mindenbe belekötne, sírva rohannál haza. mély levegő...gondold át...és minden jobb lesz :)
2014. febr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szedjél magnéziumot.



Egyébként meg nézd egy kicsit objektívan magad, idézd fel azokat a helyzeteket, amelyeket mások hisztizésnek minősítettek. Vizsgált meg több szempontból, aztán döntsd el, kinek van igaza.


Amikor ideges lennél és hisztizni kezdenél, akkor gondolkodj el, hogy érdemes-e amiatt a dolog miatt veszekedni. Ha nem olyan fontos, akkor inkább hagyd szó nélkül.


Velem előfordul, hogy olyan emberekkel, akikkel nem vagyok jóban, automatikusan veszekedni kezdek minden apróság miatt. Szinte reflexből jön. Viszont az a jó ebben, hogy ez egy tanult viselkedés, egy szokás, amit meg lehet szüntetni, amiről le lehet szokni.


Önvizsgálat és önkontroll a lényege az egésznek.

2014. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nah ez az ... nem szoktam mindene hisztizni,épp h próbálok jó pofát vágni sokszor ha vmi oylat mond vagy megviccel. az is baj, hogy úgy nem igen ismerem még, mert mondhatni az elején vagyunk, szeretném jobban megismerni, de közben félek is, mit kérdezzek stb ... nah meg azért amikor megyünk vhova, mindig mondja h ezzel a csajjal ez votl ezzel amaz .. stb és ehhez is jó pofát vágok, mintha érdekelne, am elég sz@rul esik, de úgy vagyok vele hogy mondja... ahhoz is jópofát vágok.
2014. febr. 7. 15:13
 4/6 A kérdező kommentje:
igaz hogy át kell gondolnom, erről már én is olvastam, de félek is ... szóval félek mert annyi bnője volt és egyiknél sem maradt meg, v is úgy értem hogy hosszú kapcsolatai voltak, de egyik se volt normális ahogy elmondta és én az állítása szerint az vagyok, önkontroll, és megkérdezhetem hogy te ezt hogy gyakoroltad ? mennyi idő volt ?
2014. febr. 7. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha te nem latod ugy, hogy többet hisztizel, mint regebben, amikor meg "normalis" voltal, akkor min szeretnel valtoztatni?


Baratod mindenkeppen örülni fog, ha elmondod ezt neki es megkered arra, hogy amikor hisztizel, akkor rögtön es higgadtan mondja el, hogy ezt ö hogyan latja. Akkor egy kicsit higgadj le es ne mondj semmit! Csak gondolkodj el ket dolgon: Jogos e, amiert felhuzod magad? Megfelelöen kommunikalod e?


Mit szeretnel elerni a hisztiddel? Kiereszteni a gözt, levezetni a feszültseget? Vagy egyszerüen el akarod mondani a velemenyedet, allaspontodat, de tulsagosan indulatosan teszed? Ilyenkor kerj egy kis idöt, gondold at, mi zavar igazan, tett e valamit a baratod, amit szova szeretnel neki tenni? Vedd a faradtsagot es az elsö idöben ird le! Olvasd el, hogy megertened e az ö helyeben. Igyekezz targyilagos lenni, nem sertö! Ne azt mond, hogy mit tesz a masik, hanem, mi irrital teged es mit szeretnel helyette. Vegül kerdezd meg, hogy ebben hogyan tamogathatod.

Viszont vigyazz arra is, hogy ne rendeld ala magad! Amikor ugy erzed egy vitaban igazad van, akkor beszeljetek meg maskor, ha nem tudod kordaban tartani az indulataidat, de a kommunikacio nem valtoztat a tenyeken! a "megint hisztizel" nem jelenti azt, hogy nem jogosak az indulataid, csak nem a megfelelö csatornat valasztottad!


Ha altalanossagban vagy feszelyezett es nem tudsz valtoztatni az okozon (gondolok itt kistesoidra), akkor nagyban segithet a rendszeres testi mozgas, akar szex is (tudtad, hogy a vibratort akkoriban erre a celra talaltak fel?).

2014. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, szóval gondoljam át az egész helyzetet, egyébkétn, ahogy én észre veszem, nincs alapja a dolognak, egyszer volt ... amikor anyám basztatta, és mondtam neki h vágjon vissza neki vhogy , ő visszavágott, psze, de egy oylan dologgal, amiről mondtam neki, hogy oké, hogy nekem mondja de másnak, főleg ne anyámnak mondja... mert anya ... véd ... nah psze azóta is hallgatom ezt anyámtól ... és ott azt mondta h ő már kiélte magát, neki már csak egy normális lány kell, és h anuykám gondolhatná h azért mondta amit mondott, mert kiélte magát és neki már nem kell semmi hülyeség ... hát mondom oké, de akkor is az anyám ... és ösztönből véd! nah azóta kicsit nehezen viselem a dolgokat ...
2014. febr. 7. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!