Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az férfiak hány százaléka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ChrisStone kérdése:

Az férfiak hány százaléka tudja azt kibírni hogy szakítás után ne keresse a szeretett nőt?

Figyelt kérdés
Nem rég szakított velem a barátnőm és még egy két hétig hívogattam, bántottam, persze csak szavakkal de már hetek óta nem beszélünk! Csak kicsit hülyén érzem magam! :D Ez normális vagy vannak olyan emberek akik ezt azonnal fel tudják fogni akármilyen szerelmesek is?
2014. febr. 7. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Hülye vagy? És a férfiúi büszkeség? Ő szakított, én biztos nem hívnám egyszer sem, még ha nagyon szeretném akkor sem. Pont az zavraja a nőket a legjobban ha utána nem keresed meg nem hall felőled semmit, így azt hiszi máris elfelejtetted, és túltetted magad rajta egyből, szóval nem volt egy nagy szám. Inkább keress egy másik nőt.
2014. febr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
te szánalmas szégyen keféld szét az anyját
2014. febr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én már túlléptem, van is egy kis csajom meg minden! Csak a büszkeségembe egy kicsit beletapostak és hülyén érzem magam utólag!
2014. febr. 7. 15:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval hiúságból hívogattad. Nőjj fel, és viseld el, hogy nem minden helyeztből kerülsz ki győztesen.
2014. febr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok férfi és nő is kibírja, nem tudom, hogy csinálják. Biztos nagy akaraterejük van. Ki lehet bírni, de szituáció-és személyiségfüggő, hogy ki hogyan reagál egy szakításra.
2014. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!