Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hódítsam vissza az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítsam vissza az exem?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már három hónapja szakítottunk 9 hónapig jártunk.

Azóta mindennap találkozunk, mindig áthívom és ő jön is,

egy fagyit nem nyalok el anélkül, hogy nem hívnám el.

Néha az az érzésem mintha csak azért jönne mert unatkozik.

Néha még szexelni is összejárunk azzal nincs baj, de jóval ritkábban csókért könyörögni kell, puszit is ritkán ad. Mikor kérdezgetem hogy szeret-e, csak hümmög, hogy igen. Mikor kérdezem tőle, hogy miért nem mondja ki, hogy szeret, azt mondja nem akarja, hogy félre értsem, mert ő nem szerelemből szeret, hanem szeret mint egy közeli barátot. Ehhez képest vonzódunk egymáshoz szexuálisan, szeretünk egymással lenni, mégse tudom visszahódítani!!!


Zavar, hogy mással is beszélget, meg más srácokkal is találkozgat. Tényleg mindennap talizunk, de ha egy nap nem jön nekem örökkévalóságnak tűnik. Egyszer nem jött valamiért megláttam, hogy beszélgetett egy sráccal, ő is meglátott és inkább elviharzott onnan, majd lefordult egy sarkon és hazament. Ő folyton az arcomba vágja, hogy azt csinál amit akar, és azzal találkozik akivel akar. Most 2 napja megint nem láttam, szerintem megsértődött mert azt mondtam neki, hogyha lesz egy másik barátja akkor nem akarom látni többé, se beszélni vele. Hogy szerezzem őt vissza?


25/F


2013. aug. 3. 03:17
 1/7 anonim ***** válasza:
inkább felejtsd el, ne kínozd magad
2013. aug. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gyerekes vagy, csak dugópajtik vagytok(te még szeretéd) semmi több. Nem hinném h ti még egy pár lesztek.
2013. aug. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Patkányság a részéről hogy dugtok de másokkal találkozgat. A te részedről meg még nagyobb patkányság ennyi idős fejjel, hogy ezt kihasználod. Fel is képelnélek fiam.
2013. aug. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kolosszus22 ***** válasza:

Esélyed nincs már öreg, csak kihasznál, addig amíg nem talál egy megfelelőt, addig kielégíti veled a testi vágyait, utána már azt sem fogja. Nem szeret, veszett ügy ez. Inkább te is keresgélj másik nőt.

26F

2013. aug. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De én nagyon szeretem!!!!!!!!!!!!!!
2013. aug. 3. 15:59
 6/7 A kérdező kommentje:
Addig jó szerintem még velem elégíti ki a testi vágyait nem mással...
2013. aug. 3. 15:59
 7/7 anonim ***** válasza:
de ez nem tart örökké, és ha ennek is vége lesz egyszer na akkor lesz ám összeomlás.
2013. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!