Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hoditsam vissza?

Figyelt kérdés
Van egy pasi,aki nagyon tetszik.Eleinte csak flörtöltünk,aztän 2-szer volt sex köztünk.Akkor meg nem voltam bele szerelmes,de most ugy erzem,hogy az vagyok!Most nincs semmi köztünk,de en szeretnem,rajta nem tudok kiigazodni,mert erzem,hogy tetszem neki,järkäl utänam neha,teszi magät,közben meg felszedett egy öreg,ronda csajt,kb mint a mesebeli boszorkäny...Mit csinäljak!?
2013. szept. 9. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb az lenne ha kinyilvánítanád a szándékod felé. Miután volt köztetek minden, nem elég egy szép mosoly, igenis állj elé, és mond el neki hogy te nem bánnád ha komolyabbra fordítanátok, és van e rá esély.
2013. szept. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sehogy.

ne fuss pasi után soha, mert nem becsül meg.

tudom, mert utánam is aki fut csaj kb csak arra kell. szép, vagy nem szép dolog de ez van.

Bennem van a vadszösztön, így mindig pont az kéne aki kb elrhetetlen számomra. :)

2013. szept. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem először a pároddal rendezd a viszonyt, és ne tarts szeretőt. Már napok óta ezek miatt kérdezel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__48..

2013. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerinted itt fogsz ezekre a kérdéseidre érdemleges választ kapni?:D
2013. szept. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, 16? Az írásod alapján többre nem saccolnálak.
2013. szept. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok,feladtam.vissza akarom kapni a regi,tisztesseges eletemet,csak nehez äm kiverni a fejemböl ÖT...amugy nem vagyok megvetnivalo,mint ahogy gondolod.20 evig hüseges pärja voltam a ferjemnek,tämogattam a karrierjet,az enyemet feladva,csak a csalädomnak,gyerekeimnek eltem.ez jött egyszerüen...a szivemnek nem tudtam parancsolni!de mär jo uton haladok,sikerülni fog ugy erzem!aztän többe soha ilyet!!!mär sajät erdekemben sem,nem szeretnem meg egyszer összetörje valaki a szivem!inkäbb a csendes hetköznapok...
2013. szept. 10. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!