Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van sok fiatal nő úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok fiatal nő úgy, hogy olyannal jár, aki akár az apja is lehetne?

Figyelt kérdés
Tudom, vannak apakomplexusos nők. De ennyien vannak?! Egyre több olyan fiatal, átlagos kinézetű nőt látok, akik olyanokkkal járnak, hogy én azokkal kapcsolat céljából szóba se állnék. Bocs, ha ezzel megbántok valakit. 22 vagyok amúgy és sokszor látom, hogy 35-40 év körüli fazonokkal vannak kapcsolatban, akik még csak nem is tartják magukat jól. Ezt nem értem. Persze, nem csak a külső számít, de ez olyan furi.

2014. febr. 6. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert ott van a pénz, és a korabelieket éretlennek tartják...
2014. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát, van ahol az játszik közre. De sokuknál nem és ez a durva. Lehet, hogy én még nem voltam igazán szerelmes, mert komolyan nem értem, hogy mit esznek ezeken a koravén faszikon.
2014. febr. 6. 18:57
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert az idősebbek tapasztaltabbak és van már saját háza is esetleg meg mindene hogy egy fiatal lányt ki tudjon elégíteni.
2014. febr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

pénz


a 47 éves apámra is tapadnak a velem egykorú csajok, pedig annyira ő se tartja jól magát, de F10-es bmw-je van

2014. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
mert alapból ilyenek, ebben az életszakaszban tekintenek ránk úgy, mint férfira! nem biztos, hogy minden esetben a nő akarja, mert lehet a pasas akar szűket magának, szóval egy kétesélyes. Mindenesetre a nő egy igazi férfival van, a férfi meg egy fiatal nővel. Ennyi...
2014. febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is 19 volt amikor megismertem én 39. Egy szórakozóhelyen ismerkedtünk meg. Nagyon bejöttem neki és egy haverral dumált, és mosolygott rám, erre lesmárolt és egész éjszaka együtt voltunk.
2014. febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A pénz...
2014. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igazából nekem is volt olyan időszakom, amikor az ilyen idős pasik bejöttek, de az még tinikoromban volt. És azóta a velem egyidősek iránt érdeklődöm. Csak ezért furcsállom.
2014. febr. 6. 19:08
 9/14 anonim ***** válasza:
A mai metroszexuális, páwa, stb. ifjak mellett én nem csodálom.
2014. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem érted, nem érted... Most mit kell ezen pattogni? Annyit nem tudsz felfogni 22 évesen, hogy mint az élet minden más területén, NEM VAGYUNK EGYFORMÁK?

A 35-40 éves férfi is FÉRFI, így lehet vonzó. A személyisége nem egy fellengzős, affektáló kisfiúé (mint nemtársainak 20-22 évesen, igen), talán rendben van a világnézete, talán már rakódott le nem kevés tudás az agyában (nem csak a partyzás), talán mellette biztonság van, talán rengeteg tapasztalatával tudja, mi az az igazi intimitás. Persze, én nem mondom, hogy akiket te ismersz, ilyennel vannak együtt, de nekem ez tetszene egy idősebb férfiban. Még nem volt ilyen párom, de meg lehet érteni.

2014. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!