Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem a páromnak többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a páromnak többet jelent a számítógépe meg a játékai mint én túl reagálom? . Bővebben lent

Figyelt kérdés
A párommal 1év 3hónapja vagyunk együtt én 17 vagyok ő 19. Távkapcsolatba élünk így ritkán találkozunk. Sokat veszekedtünk de mostanába törekszek arra, hogy ne kapjam fel mindenen a vizet. Mikor náluk voltam is a gépét nyomkodta. Ma pedig felhívom és rámnyomja aztán felveszi és mondja h nem ér rá játszik. Egy félóra múlva megint hívom felveszi mondja h játszik és rám nyomja. Most mit tegyek? Nagyon szeretem.
2014. febr. 7. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el és nem reagáltad túl szerintem. Akkor játsszon a gépével, téged meg felejtsen el.


U.I.: Ne legyél házisárkány.

2014. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az még elfogadható, hogy épp nem ér rá telefonálni, a legtöbb ilyen játékot nem lehet megszakítani, főleg, ha csoportosan játszik. Viszont az a tény, hogy távkapcsolatotok van, ritkán találkoztok, de még így is inkább gépezik, mint hogy veled legyen, nagyon erős bizonyítéka annak, hogy a játékfüggősége sokkal fontosabb nálad.

Az én párom is sokat játszik, de SOHA nem játszik, amikor vele vagyok. Pedig mi még csak nem is élünk távkapcsolatban, heti többször találkozunk, még sem fordult elő soha ilyen. Na jó, kivéve egyszer, amikor megmutatta nekem a játékokat, amikkel játszik, és elmagyarázta, hogyan működnek, miről szólnak. De ez két év alatt EGYETLEN alkalom volt. Ha ott vagyok nála, nyilván én vagyok a legfontosabb. Nálatok valami nagy gáz van.

2014. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyat aki téged nyomkod,nem a gépét!
2014. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom h sokat veszekedtem vele az utóbbi időben túl stresszes voltam suli miatt és sok hülyeségen felkaptam a vizet de én felhívom sms t küldök h bocsánat vagy valami ő meg fészen ír h bocs oszt kész tudom h nincs minden elintézve egy bocsánattal meg érzékeny is vagyok de azthiszem az se érdekli ha megbánt és sírok miatta...
2014. febr. 7. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Hülye is vagy+1 idiótával "jársz".
2014. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok az a idióta....na sok mindent kihagytál kedves Vanessza.... Azt kihagytad hogy 3szor megcsaltál engem és én akkor csak is veled foglalkoztam... A másik az hogy nem egész végig játszom mikor veled vagyok... De egy online fpa nevű játékon játszottam amiből még kilépni se lehet mert kitiltásban részesülsz mig lenem megy...nah de..elmondtam neked hogy pillanat erre minden percben hivkálsz engem szóval ne álitsál már be engem szarnak...
2014. febr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ahaaha.jól van akkor mégse hagytál el.nem percenként jó? De én csinálok valamit rosszul ha az a szar érdekesebb mint én.
2014. febr. 7. 22:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát mindenért felháborodsz és dögöljek meg ha egy nap játszok max 3 óra hosszát a számitógépen... Szerintem ennyi szabadság jár nekem,ha már nem bulizok,nem csajozok... Mert tudod hogy hűséges vagyok...én soha nem csalnálak meg de én nem veszekszem.... Mert ez kettőnkre tartozik nem mindenkire.
2014. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ok.
2014. febr. 7. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!