Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözés fiatalon,1 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés fiatalon,1 év után? Megéri? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyunk együtt. Én 18/L , ő 21/F.

Már beszéltük, hogy költözzek hozzájuk nyáron (még a szüleivel lakik ő is), mondta hogy ez csak az én döntésemen áll vagy bukik. Idén érettséizek, még lesz egy szakmai évem a suliból és ugye addig nem nagyon lesz fizetésem. Azt mondta az nem lenne probléma, suli mellett keresek valamennyit amúgy is.

Mi van ha szakítunk? Félek akkor már nem jöhetnék haza sem, mert apámnak nem tetszene ha elmennék..


2014. febr. 8. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korai ez. Ti tudjátok.
2014. febr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A helyedben megvárnám a szakmai év végét, hogy legyen munkád. Sok vita születhet abból, ha nincs rendes kereseted, mert aztán egy vita alkalmával a fejedhez vágná, és nagyon fájna. Meg ugye ha gondok vannak az anyagiakkal eléggé kihat a kapcsolatra. Ez az én véleményem, a döntés a tiéd :)
2014. febr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ismerősöméknél működött, azóta ők házasok is, 9 éve vannak együtt


Nekünk nem működött az exemmel, szét is mentünk, pedig nem véglegesen, ténylegesen költöztünk össze akkor, csak úgy jött ki, hogy egy ideig együtt kellett laknunk (mi 19-20évesek voltunk, dehiába voltunk 1,5 éve együtt, lakva ismerkszik meg az ember)


23 évesen 1,5 év után költöztünk össze a párommal külön háztartásba, de mi az elejétől együtt laktunk, tehát ismertük egymást milyen együtt lakni..

Vele azonnal működött.


Szerintem egy prőbát egér, aztán kiderül így is illetek-e egymáshoz.

Egy fontos dolog:

Ne égessetek fel magatok mögött mindent, és ne tegyétek magatokat kiszolgáltatott helyzetbe, hgy legyen lehetőségetek kilépni a kapcsolatból,ha nem működik. Kényszerhelyzetbe semmiképpen se kerüljetek.

2014. febr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ivilicious ***** válasza:
Mi 3 hónap után költöztünk össze, én 18 ő 28 volt, 3 éve együtt vagyunk.
2014. febr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez így korai.

Ha már összeköltöztök, akkor ne szülőkhöz, hanem külön.

Amíg nincs fizetésed, addig pedig ne menj sehova, ne függj mástól.

2014. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Barátnőméknél működött... annyi különbséggel, hogy ők 18 évesek voltak mindketten. A srác már dolgozott alapból. Barátnőm meg befejezte a szakmai osztályt amibe jártunk, (már csak 2 hónap volt hátra), de nem ment tovább érettségire, és ő babát várt.


Ma már van 2 kislányunk, 1 kisfiuk, 10 éve vannak együtt, 6 éve házasok:)

2014. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!