Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond ilyet?

Figyelt kérdés
Ha találnál egy szebb lányt és miatta hagynál el, hidd el megérteném. Ezt nem értem, kérdeztem, hogy keressek-e, de azt mondta, hogy ne. Mindketten harmincon felül vagyunk és ezt a mondatot nem tudom értelmezni.
2014. febr. 8. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt én sem tudom értelmezni.
2014. febr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem is értem. Harmincon felül vagy és nem tudsz fogalmazni?
2014. febr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem tudom h miért mond ilyet, sztem ne tulajdonits neki nagy jelentőséget.
2014. febr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs elég önbizalma, sokkal jobb pasinak tart téged, mint amilyen jó nő saját maga. Ráadásul az értékét a szépségében méri, és ez szomorú.

Segíthetsz neki, ha azokat a dolgokat dicséred meg benne, amikben tényleg nagyon jó. A szépség csak múlik, de az igazán lényeges dolgok változatlanok.

2014. febr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! pedig nem csúnya, teljesen átlagos lány. Nagyon sokáig haverkodtunk, engem első körben nem a szépsége volt ami a hatalmába kerített, sokkal inkább a "belseje" fogott meg, szépen lassan beleszerettem. Soha nem ámítottam, megmondtam neki, hogy mik azok a dolgok, amiért megszerettem. Ami megrémiszt, hogy ennyire felszínes lenne?
2014. febr. 8. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!