Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kapcsolatra lehet számítani valakivel, aki drogozik?

Figyelt kérdés

Régóta ismerem, a mindennapjaiban cseppet sincs jelen a dolog, de a bulizásainál vagy a sok alkohol, vagy fű, vagy nagy ritkán egyéb dolgok is.

Légyszi olyan szempontból nézzük most a kérdést, hogy a bulizást, ivást nem ellenzem egyáltalán, ilyen téren nekem is vannak túlkapásaim, szóval nem maga az életvitel zavar, konkrétan a drog része.

Már sokszor próbáltunk távol maradni egymástól, de egyszerűen nem megy, sose voltunk még ilyen szerelmesek. Ilyenkor mégis hogy lehet dönteni?


2014. febr. 8. 11:48
 1/10 anonim válasza:
6%
hello a fuvel semmi gond nincs ne haragudj erte ha nem bant vagy nem vag semmi rozat a fejedhez hellyette mosolyog nevet ez a szeretet lenyege ne ited el a drogosokat a lelkuk miatt szivnak magamrol tudom
2014. febr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem az egyéb dolgokkal lenne bajom.. hosszú távon nem okés:S
2014. febr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy akarsz.Most mindjárt leírják hogy fujj drogos nem jó de csak azért hogy stoppolhassák a dzsoját.
2014. febr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A bulival, pijával nincsen semmi gond, de a droggal van, legalábbis a rendszeres használatával, mert ki fog alakulni Nála függőség. Lehet, hogy azt érzi uralni tudja, de ez nem annyi mint a cigit letenni egy életre, teht h bulikban sem, Ez se könnyű! Nm azt mondom, h még nem füveztem, kipróbáltam, jó volt, de nem teszem tönkre magam azzal, h minden héten szívok.
2014. febr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha még ritkán csinálja azzal nincs semmi baj, de ha már függ tőle, akkor hagyd, tapasztalatból mondom.
2014. febr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igazából nem szeretnék olyan emberrel járni, aki drogozik, mivel ez az egész teljesen ismeretlen számomra (bár akárhányszor láttam úgy, hogy bármit is használt, nem is láttam rajta, de attól még féltem, hogy nehogy valami baja legyen tőle... :(

Nekem viszont sajnos ő a függőségem, szóval nehéz.

2014. febr. 8. 11:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Szar, de te már eldöntötted, hogy ez kell neked.
2014. febr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

"Nincs baj a piával , de a droggal.." Ettől a mondattól idegbajt tudnék kapni. Az alkohol is drog édeseim nem is gyenge. Attól , hogy társadalmilag elfogadott attól még az marad , ami.


A fű még ehhez képest semmi. Ugyanúgy függő lehetsz tőle tény , de nem változtat agresszív vadállattá.

2014. febr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 robifiu ***** válasza:

Minden káros szenvedély károsítja az agyat,a szexuális teljesítményt.Még akkor is,ha az illető azt gondolja,hangoztatja magáról,hogy ő ettől jobb lett...

Ez férfiakra,nőkre egyaránt vonatkozik.

Vannak bizonyos drogok,amik erekciót,tartós merevedést okoznak,hihetetlen módon késleltetik (megakadályozzák) az ejakulációt.

De szét rombolja a szabályozó rendszert,rövid időn belül képtelen leszel e nélkül 'teljesíteni',egyáltalán létezni.

Hát az ilyen "teljesítő képességet" köszönöm szépen!


De ez csak egy dolog,az élet minden területén romboló hatású a drog.Mint az alkohol,de annál sokkal-sokkal erősebben.

Szerintem ebből az alap kérdésedre ki lehet (és kell) vennni a határozott,egyértelmű választ...

2014. febr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az alkohol társadalmilag elfogadott,pont ahogy előttem írták,de ettől még 100x károsabb mint pl: a marihuána.

Ha heti 1x buliban elpöffent egy béke cigit szerintem avval nincsen baj,inkább mint hogy részegen kárt tegyen magában vagy másokban.

2014. febr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!