Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet komoly kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet komoly kapcsolatra számítani egy 18 éves sráccal? Én 23 vagyok.

Figyelt kérdés

Ha a saját gondolataimra hallgatnék azt mondanám semennyire, mert neki még élni kell, kipróbálni mindent. Mert még vágyik a csajozgatásra a bulikra, és ráér majd 5 év múlva egy komoly kapcsolatra... de kíváncsi vagyok Nektek mi a tapasztalatotok? Egyaránt kíváncsi vagyok srácok és lányok véleményére is!

Köszi szépen!


2010. júl. 6. 12:20
 1/4 Csapagygolyo ***** válasza:

Hááááát...Érettség kérdése...Én 17évesen kész lennék már egy komoly kapcsolatra...:)

tehát minden a srácon mulik.:)

17/F

2010. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is 23 vagyok, de sosem kezdtem volna tőlem fiatalabbakkal. Lehet, hogy csak az én környezetemben voltak éretlenek a tőlem fiatalabb fiúk, de nem tudtam úgy nézni rájuk, mint potenciális pasi-jelöltekre.
2010. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első válaszolóval, ez érettség kérdése. Biztos el tudod dönteni, hogy elég érett-e. Az meg hogy 18 éves nem jelenti azt, hogy mindene a bulizás. Vannak, akik soha nem élnek olyan kicsapongó életet. Szerintem adj magatoknak egy esélyt. Ha nem megy a dolog, az úgy is hamar kiderül. Sok szerencsét!

20L

2010. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiú egyéni karakterétől függ. Ha tényszerűen tudod, hogy "vágyik még a bulizásra" stb., akkor ebben benne is van a válasz. De ha nem ilyen fajta fiú, akkor lehet vele olyan kapcsolatod, ami egy komoly, érett kapcsolat feltételeinek megfelel. De még így sem javasolnám, hogy rögtön az egész további életed párját is ebben a fiúban akard megtalálni. Az 5 év korkülönbség sok buktatót tartogat abban az esetben is, ha mindkét fél érett, komoly gondolkodású. De egy jó kapcsolat, sok szép közös élmény, együtt töltött idő bőven benne van.
2010. júl. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!