Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a baratnömnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a baratnömnek hogy ne fingjon be a kocsiba miutan beszall?

Figyelt kérdés
Eleg idegesitö, elöször azt hittem hogy kintröl jön, de nem ö fingik ilyen rohadt büdöset...
2014. febr. 8. 13:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Köszi, képzeld én is tudtam, hogy van ami puffaszt a babot aztatni kell főzés előtt úgy nem annyira, egyeseknek a káposzta is szeleket okoz nekem pl semmi bajom tőle ellenben a cigitől mozognak a beleirnk pedig az nem szokványos szóval itt az egyéni érzékenységén sok múlik. A növények vázanyagának a celluloznak az emésztési a szervezet nehezen tudja megoldani azoknál az embereknél akik nem vitték be elég cellulaz enzimet a szervezetükbe. Ezt ugyanis a szervezet nem tudja előállítani ezért bő szelesedés fogja kísérni az emésztéstését. De szerintem ez nem a kibírhatatlan szagú legalábbis nekem szagtalan sokszor. Aki nagyon sokat fingik annak az emésztési nem működik megfelelően ami nem csoda ennyi finomitiott szeméttel amit megetetnek velünk.
2014. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibákért telorol vagyok de mindjárt megtaposom amiket átír nesze neked prediktiv szövegbevitel XD
2014. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
te beszélsz az intelligenciáról, amikor egy egyértelmű troll kérdés alá jössz okoskodni..hát gratulálok..
2014. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#8 nagyon otthon van ebbe a fing témába:D leborulunk fantasztikus tudásod előtt, a csajokat is így szeded fel, mi?:DD
2014. febr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
9-es voltam te nagyonokos és sehogy se szedek fel csajokat mert nem vagyok leszbi....
2014. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ja és mi van akkor ha kamu a kérdés /ne zavarjon h a kérdező külön hangsúlyozza hogy nem az/ eén nem szoktam meghazudtolni senkit kérdez válaszolok. Hülye trollkodasra nem adok, nem vagyok már óvodás hála égnek jobb szórakozásom is akad. Ha nem tudsz érdemben mit írni miért jössz ide kotekedni?
2014. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
jójó, nyugalom, nem kell fel húzni magad, mély levegő, tudod:D
2014. febr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Zsákos Csubakka válasza:
Egyszerű cseréld le manapság nem divat a fingós csaj, szerezz olyat ami nem égeti be a kárpitodat.
2014. febr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!