Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Előfordúlt már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Előfordúlt már veletek hogy a srác akit szerettél nem vette észre a jeleid és egyszer csak szerzett magának egy barátnőt?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 20:25
 1/8 anonim válasza:
100%
Igen, sajnos.
2009. dec. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen,és pont úgy történt,hogy aznap akartam hozzá odamenni és megmondani neki amit érzek(kb. félév után).

Nagyon szerettem,jól nézett ki,számomra ő volt eddig a legtökéletesebb.Akkor láttam meg,hogy smárol egy csajjal,meg ölelkeznek.

1 hétig minden este bőgtem,de már túl vagyok rajta.Ez 2 éve volt.

2009. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Huh hát ez elég rossz lehetett, én fiú vagyok, de most kb én is azt tervezem, mint az előttem szóló, csak fordítva ugye , remélem nem jött össze semmilyen Bélával.
2009. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

20:52


Küldtél neki jeleket? Csak nem vette észre? Amúgy részvétem, nagyon sajnálom hogy nem jött össze! :(

2009. dec. 7. 20:56
 5/8 anonim ***** válasza:

A férfiak sajnos az apró női jeleket nem veszik észre...A férfiaknak nyíltan kell megmondani,hogy mi a helyzet sajna.De tényleg nem vesszük észre,mi nem értünk ehhez.

21/F

2009. dec. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen előfordult. Két évig bele voltam zúgva és jó barátok voltunk. Próbáltam jeleket küldeni, de ő nem vette észre és nem is mutatta, hogy többet szeretne tőlem mint barátság, mégis bennem volt a remény. Amikor meg bejelentette, hogy összejött egy csajjal elsírtam magam előtte és azt hazudtam neki, hogy csak örülök a boldogságának, pedig magamat sirattam. Nagyon ciki és megalázó volt. De nagyon nehezen lenyeltem a békát. Próbáltam elfelejteni, de nagyon nehezen ment, főleg azért mert mindennap szembesültem azzal, hogy barátnője van. Aztán jött a barátom, aki végleg elfelejtette velem a srác iránti érzéseimet. Azóta plátói szerelmem tárgyát kb olyan 5-6szor megcsalta az a csaj, akivel összejött. Én pedig már 4 éve boldog vagyok a kapcsolatomban azzal a férfival, akit még mindig olyan nagyon szeretek, mint a kapcsolatunk elején.


22/L

2009. dec. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2 évig vártál! :( Úúúh, az nagyon rossz! :( Sajnálom, de most viszont boldog vagy mással, maradjon is így! :)
2009. dec. 7. 22:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Már magam se értem, miért vártam annyit. Nem is volt akkor se neki, se nekem senki sem a láthatáron. Álmodozó típus vagyok, valószínűleg ezért is ragaszkodtam ehhez az egészhez. Várta, hogy ő kezdeményezzen, de nem tette. Tudod a herceg a fehér lovon. Azzal józanított ki, hogy egy másik csajjal jött össze. Talán ha egyértelműen megmondtam volna akkor összejöttünk volna, de lehet, hogy akkor sem jöttünk volna össze. Ez már nem tudhatom. Mindössze egyszer mondta, hogy tetszem neki, de az már akkor volt, amikor már megvolt a barátom, aztán akkor meg nem érdekelt már mit mondd. Ez ennyi volt, nem bánkódom rajta :)
2009. dec. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!