Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van még fenn a társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pila Lavela kérdése:

Miért van még fenn a társkeresőn? Hogy utaljak rá finoman hogy rettentően zavar?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút (24) a badoo nevű zseniális oldalon nagyjából egy három hónapJa. Imádjuk egymást, amikor csak tehetjük együtt vagyunk, simi, puszi, ölelkezés minden van. ismernek a barátai is, lakótársai, nem titok, hogy szeretünk együtt lenni. A szex is jó még abban a fázisban vagyunk, hogy nagyon aktívak vagyunk. Három hetet külföldön töltött (és ez egészen biztosan így volt) akkor is végig tartottuk a kapcsolatot és erősítettük egymást, hogy jó lesz ez, ki kell bírjuk. Viszont még mindig használja a Badoot, azt nem tom milyen céllal, de pl ma azt köveőten lépett be miután eljöttem tőle. nem akarom megkérdezni miért van még mindig fenn mert akkor pszichopatának fog tartani, hogy nyomozok utána. Mondjuk tudom, hogy elkerülhetetlen, hogy erre rákérdezzek de így elöljáróban kíváncsi lennék más véleményekre is. L25

2014. febr. 9. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Mást is meg akar dugni. Egyértelmű.
2014. febr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem lesz tartós a kapcsolat, miért is ne ismerkedhetne?
2014. febr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én speciel letöröltem a képeimet mert nem tudok egyszerre csak egy pácienssel foglalkozni, nem vágyom rá, hogy most márik a képben legyen. Töltsem vissza a képeimet aztán meglátjuk, hogy reagálja le?
2014. febr. 9. 16:54
 4/9 anonim ***** válasza:

persze,nyugodtan rakd vissza magad

ő sem véletlen van még fent

főleg a badoon,meg ha be is lép...

2014. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most borzasztóan naív leszek, de a Badoo nem csak egy csevegő oldal? Ezt azért kérdezem, mert az exem anno szintén regisztrált erre a kapcsolatunk alatt. Sőt, asszem talán én is. Semmi kivetnivalót nem láttam benne...
2014. febr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Alapvetően engem sem zavarna, de még mindig az van beállítva hogy randizna
2014. febr. 9. 17:50
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretem megkötni a partnereimet, de ez egy kicsit meredek.
2014. febr. 9. 17:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát az úgy mondjuk más... Mindkettőnknél az volt beállítva, hogy kapcsolatban (vagy valami hasonló)... Én a helyedben azért rákérdeznék, hogy mi a helyzet...


(Vagy nem lenne rossz ötlet egy barátnődet ráküldeni az oldalon, hogy ráharap-e a horogra. Ha igen, akkor ki lehet adni az útját..)

2014. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen ezen már én is gondolkodtam, de ez olyan izé dolog.. na mindegy szóval megjátszottam és meg se nézte a barátnőm profilját. Asszem megpróbálok inkább bízni benne, ahogy eddig, nem túl kombinálni. aztán majd valamit kitalálok ha nem tapasztalok változást vagy elkezdene furán viselkedni. köszi
2014. febr. 9. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!