Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtegyem, vagy inkább ne? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem, vagy inkább ne? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Tetszik egy férfi a munkahelyen, csak az a baj, hogy nem egy részlegen dolgozunk, és csak köszönőviszonyban vagyunk.

Volt már, hogy beszélgettünk, de mindig rohanás can.

Meglát, és már szélesen mosolyog, integet nekem, aranyos, és kedves velem.

Szerintem ezért is tetszett meg.

Viszont semmit nem tudok róla, még a keresztnevét sem.

Area gondoltam, hogy egy cetlire felírom a számom, és odaadom neki, mellé odaírom, hogy szeretnék vele megismerkedni.

Szerintetek milyen ötlet?

Vagy valami jobb esetleg?



2014. febr. 9. 20:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mesélj mi volt.
2014. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nyuszi voltam :)

Nem mertem cetlit adni, pedig készen volt, hanem inkább elkezdtem beszélgetni vele, és teljesen hülyén jött ki, de rákérdeztem a keresztnevére. :D

Már éppen indult a dolgára tovább, én meg állok egyhelyben, aztán utánakiáltok, hogy 'Hallod?' (Mivel nem tudtam hogy szólítani) ő megállt,aztán odaszaladok hozzá, és mondom neki: Mostmár nem engedlek úgy el, hogy nem tudom a keresztneved...elárulod nekem?

Wááá!!! Tiszta hülye vagyok komolyan :D

Ő meg csak mosolyog rám, és mondja: 'Sanyi vagyok'

Elköszöntünk, mondta nekem, 'jó legyél' :)

Úgyhogy nyuszi voltam most, de leszek én még bátrabb is, csak nem volt meg ma az a plusz elhatározás bennem, ami tegnap.

De ettől függetlenül teljesen jó volt. :)

2014. febr. 10. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!