Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rettenetesen megszégyenültem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetesen megszégyenültem a barátom előtt. Mit csináljak ezek után?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt este eljött hozzám a barátom, és hát nagyon megkívántuk egymást, de közös szobám van a testvéremmel, így elmentünk hozzá. De gyorsan kellett pakolnom, és a nesszeszeremet itthon hagytam, amiben voltak a tamponjaim. Én meg éppen beteg voltam. Este szeretkeztünk egy hatalmasat, és aludni készültünk, és hát akkor hiába kerestem, nem volt nálam tampon. Nem tudom, hogyan lehettem ennyire hülye, ilyenkor ez a legfontosabb, én meg elfelejtettem. Más híján egy törülközőt (saját) terítettem magam alá, és úgy aludtunk. Vagyis én szinte egész éjjel fent voltam, nem bírtam aludni, amiért ennyire hülye voltam. Természetesen pont most lett nagyon erős a menszeszem, és egy kicsit még a törülköző is átázott, és olyan lett a lepedője. Imádkoztam, hogy reggel legyen, és eljöhessek, mert ez az egész egy rémálom volt. A barátom csak annyit mondott, hogy ne érezzem magam kellemetlenül, elfelejtettem, de nem történt semmi, a lepedőt kimossa majd, aztán kész. Meg, hogy felesleges ilyenen parázni, amikor majd együtt fogunk lakni, akkor is elő fog fordulni ilyen, mert biztos lesz olyan, hogy átázok éjjel, meg, hogy majd szüléshez sem fogom beengedni, mert ott is vért lát, meg ilyenek. De én mégis nagyon kellemetlenül érzem még mindig magam. És ma este megint találkozunk, de már most fülig piros vagyok. Mit csinálhatnék, hogy egy kicsit jobban érezzem magam? Tudom, hogy hülye voltam, ezt nem kell mondani.
2009. dec. 8. 08:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Véletlen baleset, nálunk is előfordul...

;)

Ne érezd magad hibásnak ez miatt, mi férfiak el tudjuk fogadni, hogy szoktatok vérezni, és akkor Te nő létedre zavarba jössz?! Ne már!!! Ahogyan elnézem a barátod sokkal racionálisabban kezeli a helyzetet, mint Te...És benne volt, hogy hosszútávon!!! Nyugi!!!Nincs semmi baj!

31/F

2009. dec. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

feledékeny voltál, nem hülye. ez előfordul.

hülye most vagy.

2009. dec. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Rendes és megértő barátod van :)

Nekem is volt egy hasonló történetem, de én a másik nemet képviselem és a barátnőm került hasonló helyzetbe. Jött át hozzám és ő se hozott el mindent otthonról és hát megvolt neki. Akkor még a szüleimmel laktam és este leosontam a fürdőbe és anyukám neszeszeréből loptam ki pár tampont meg betétet :) És a probléma meg volt oldva :)

Mondjuk barátnőm hasonló pánikba volt mint Te lehettél, szerintem eszébe se jutott volna hogy anyukám is nő és neki valószínűleg vannak ilyen "kellékei" :) De szerencsére nem is kellett rajta gondolkodnia, mert mire észbekapott már hoztam is neki mindent.


A lényeg hogy ne stresszeld magad, előforulnak ilyen kellemetlen helyzetek az életben, de ettől még nem áll meg a világ.

2009. dec. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Egy kicsit megnyugtattatok.

Sajnos a barátom anyukája nem él velük, és semmilyen nő sem, így ez a lehetőség ki volt lőve.

2009. dec. 8. 09:32
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Relax , legrosszabb ami történhet, hogy kimossa a lepedőt, hát szerintem ez annyira nem nagy dolog, ezért miért kéne szégyenkezned vagy bármi?
2009. dec. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben leszrja a barátod. Engem sem érdekelne. Ez legyen a legnagyobb bajod. :)
2009. dec. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem élvezd, hogy milyen rendes barátod van és mennyire szeret téged! Viszonozd a szeretetét, más dolgod ezzel nincs.


Ha ilyen gondolatokkal mérgezed az elméd, attól mindenkinek csak rosszabb lesz; neked is, meg a környezetednek is. Ha tudsz, nevess egy jót magadon, amiért ilyen hülye helyzetbe kerültél. Mert nem te vagy a hülye, csak a szituáció volt az. És ez nagyon nagy különbség! :D


(Ha még mélyebbre ások, azt is mondhatnám, te tudat alatt éppen ezt akartad, hogy lásd, miképp reagál a barátod, mennyire lehet majd megbízni benne? Ezért "felejtetted" otthon a tampont. A tudatalattid most éppen nevet rajtad, hiszen a srác kitűnőre "vizsgázott", te meg el akarod rontani az egészet...) :P

2009. dec. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hidd el ő nem foglalkozik ezzel nem érdekli a dolog és nem is haragszik rád...látod ezt ő maga megmondta és nem is kell kellemetlen helyzetben érezd magad.Ez tényleg minden lánnyal előfordul és elő is fog...nyugi:)
2009. dec. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

ezért IS nemkell menzeszkor szexelni, mert attól erősödik a vérzés....

amúgy ezt akárhogy meglehetett volna oldani. anyjától kérsz tampont v betétet, vagy a bugyidba vattát teszel, esetleg egy rakat papírzsepit vagy wc papírt....

2009. dec. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
kedves utolsó!irta a kérdező hogy nem él velük az édesanyja és semmilyen nő!!
2009. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!