Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rettenetesen megszégyenültem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetesen megszégyenültem a barátom előtt. Mit csináljak ezek után?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt este eljött hozzám a barátom, és hát nagyon megkívántuk egymást, de közös szobám van a testvéremmel, így elmentünk hozzá. De gyorsan kellett pakolnom, és a nesszeszeremet itthon hagytam, amiben voltak a tamponjaim. Én meg éppen beteg voltam. Este szeretkeztünk egy hatalmasat, és aludni készültünk, és hát akkor hiába kerestem, nem volt nálam tampon. Nem tudom, hogyan lehettem ennyire hülye, ilyenkor ez a legfontosabb, én meg elfelejtettem. Más híján egy törülközőt (saját) terítettem magam alá, és úgy aludtunk. Vagyis én szinte egész éjjel fent voltam, nem bírtam aludni, amiért ennyire hülye voltam. Természetesen pont most lett nagyon erős a menszeszem, és egy kicsit még a törülköző is átázott, és olyan lett a lepedője. Imádkoztam, hogy reggel legyen, és eljöhessek, mert ez az egész egy rémálom volt. A barátom csak annyit mondott, hogy ne érezzem magam kellemetlenül, elfelejtettem, de nem történt semmi, a lepedőt kimossa majd, aztán kész. Meg, hogy felesleges ilyenen parázni, amikor majd együtt fogunk lakni, akkor is elő fog fordulni ilyen, mert biztos lesz olyan, hogy átázok éjjel, meg, hogy majd szüléshez sem fogom beengedni, mert ott is vért lát, meg ilyenek. De én mégis nagyon kellemetlenül érzem még mindig magam. És ma este megint találkozunk, de már most fülig piros vagyok. Mit csinálhatnék, hogy egy kicsit jobban érezzem magam? Tudom, hogy hülye voltam, ezt nem kell mondani.
2009. dec. 8. 08:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Előző: emiatt lehet az, hogy a kérdező magára vállalja az összes ellentét szítását a környezetében XD
2009. dec. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A mensturáció nem betegség. Már itt a böki, hogy ezt írtad. Szerintem semmi ciki nincs ebben. Ez van, más is felejtett már el fontosnak tűnő dologkat. Ne parázz, ez cikibb mint a történet. Tényleg örülj hogy jófej pasid van.
2009. dec. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
...a barátnőmmel is voltunk így! nincs ebben semmi gáz...véletlenül történt...a pasi szeret és nem fog ezen lovagolni...nevess rajta! legközelebb odafigyelsz!
2009. dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
"kedves" 12:13-as de jól tudod a dolgokat igenis lehet iylenkor is szexelni és te meg menjél sót nyalni xDDDDDD
2009. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!