Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok elmondja, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok elmondja, hogy a külsőtök nem annyira jön be, de szeret mert valami mással fogtad meg az nem zavar?

Figyelt kérdés
Nem kiábrándító egy picit ?
2014. febr. 10. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
De az előbb még horoszkóp alapján akartál gyereket tervezni... :-D
2014. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem nem,.


Én is így vagyok egy lánnyal, de én kicsit máshogy értelmezem a dolgokat:


Szerintem külső szemmel vannak nála jobb nők. De nekem ő tetszik mind belsőleg mind külsőleg.


Csak ugyanakkor feltudom fogni hogy mások nem tartják őt jó csajnak.


És azért ez így szerintem inkább "aranyos" mint sem kiábrándító. Nem tudom neked ezt hogy mondták el. Hogy vezette le, de ha erre a logikára épül mint amit leírtam, akkor nem hiszem hogy ott lenne miért megsértődni.

2014. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a gyerek és csak érdekelt, hogy mi van :P
2014. febr. 10. 15:49
 4/9 anonim ***** válasza:
de ez elég kiábrándító. Azt meg lehet érteni, ha valakinek azért tetszik meg valaki, mert a belsője nagyon tetszik neki, és így külsőre is szépnek látja ez miatt :D dehogy ilyet elmondani....
2014. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam fordítva szokott lenni. Hogy a külsőm megfogta, a belsőm nem, de azért nagy nehezen hajlandó ezért kompromisszumot kötni. Nekem ez a baromi kiábrándító.
2014. febr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Valójában de. Mindenki hiú annyira, hogy azt szeretné hallani: kívül, belül, ő az első számú.

Akkor is, ha ép ésszel pontosan tudjuk, hogy vannak sokkal, sokkal szebbek is.

Én sem mondanám a kedvesemnek, hogy "tudod nem tetszik az arcod, és a hajad színe sem jön be, de olyan jó fej vagy, meg vicces". Mert nem tudod olyan szépen becsomagolni a mondókád, hogy ne érződne ki belőle:nincs ló, jó a szamár. Szerintem.

2014. febr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én bnőm megsértődött ezen, de hazudni nem fogok, ha megkérdezi. Egyértelműen a személyisége fogott meg, szépen lassan beleszerettem.
2014. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De, kiábrándító, sőt elkeserítő is. Ha ez is az igazság, mindenkinek szüksége van arra, hogy az higgye, a párjának külsőleg is tetszik. Ha megkapja, hogy nem igazán tart vonzónak külsőleg, az azt is jelenti, hogy eljöhet az idő, amikor egy vozóbb miatt tesz lapátra. Még, ha az ellenkezőjét állítja is, akkor sincs kizárva, hogy ez megtörténik. Legalábbis ez motoszkálna bennem mindig.
2014. febr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
De még mennyire, hogy zavarna!! Szakítottam is már ilyen miatt. Megalkuvás nem leszek senki számára. Inkább egyedül mint maradok.
2014. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!