Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meddig érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig érdemes "várni"? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nem vagyok régóta együtt a barátommal. Nagyon aranyos velem, kedves, szerelmes belém, jól néz ki, tényleg igazán szerethető. Én már többször éreztem úgy, hogy szerelmes vagyok belé, de épp annyiszor el is megy ez az érzés, és csak úgy nagyon kedvelem, de nem vagyok szerelmes.

Szerintetek meddig érdemes ezt húzni? Meddig várjak, amíg teljesen szerelmes leszek? Mennyi idő után kéne azt mondanom, hogy most akkor ennek így nincs értelme, és szakítsunk?

Kérlek, adjatok tanácsokat! 16/L


2014. febr. 11. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Már "kéne" érezned..
2014. febr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az itt a kérdés,hogy szereted-e vagy csak valaki végre szeret téged,foglalkozik veled,és csupán ez tölt el boldogsággal,amikor úgy érzed,hogy "szereted"
2014. febr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!