Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Érdemes folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Érdemes folytatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 f vagyok, a barátnőm 14 l. Màr tobb mint fel éve jàrunk, de kapcsolatunk ugy erzem a sok veszekedés utàn most futott igazán zátonyra. Megcsalt. Egy szórakozóhelyen ramozdult egy les.zbikus riban.c. Elmondása szerint csak szájrapuszi volt, de én folyton-folyvást csak kombinálok. Elég fájó még így is, ha csak ennyi történt. Nem tudom mit csináljak, szeretem meg minden, de a jövőben szeretném kerülni az efajta megrazkodtatasokat.

2014. febr. 9. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
17-14??? Les.zbikus? Okké... De ugye tudod, hogy egy év múlva te 18 leszel(vagyis nagykorú), ő pedig kiskorú. Ez eléggé groteszk, plusz törvénybe ütköző(és ezt most midnen komolysággal mondom). Szerintem dobd az egészet.
2014. febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kiskorú hanem fiatalkorú és 14 éves kor felett legális a szex egyébként.


12 éves kor felett pedig akkor legális ha a partner még nem 18.

2014. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!