Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehetek ilyen szerencsét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehetek ilyen szerencsétlen? :D

Figyelt kérdés
egyszerűen sose jön össze egy normális kapcsolat.mindig olyanokkal hoz össze a sors aki vagy drogos vagy hazudik.és nem csak a párkapcsolat terén hanem minden nap történik valami.vagy beütöm valamim vagy leeszem magam vagy leiszom magam vagy összekenem a ruhám sminkkel vagy összetörök valamit vagy pl elejtem a wc papírt de úgy hogy ne érjem el véletlenül se és 1000km-re esik és 10percig hajthatom össze utána elalszok mindig sokszor nem szól a telefonom a beállított ébresztő az utcán majdnem elesek megcsúszok akkor is amikor nem is nagyon csúszósak az utak.a kulcsomat sose találom akárhányszor elmennék itthonról viccen kívül 50esetből 1x van hogy nem kell keresnem minimum 5percet amikor amúgy is késésbe vagyok.valamelyik nap leejtettem a telefonom.felveszem leejtem megint.felveszem és megint leejtem mondom ilyen nincs:D nyáron bulizni voltam ellopták minden iratom a pénzem..1hónapja kb vásárolni mentem elhagytam a pénzt félúton vettem észre nem lett meg.10/8-szor ha elindulok itthonról 2x! vissza szoktam jönni mert itthon hagyok valami extra fontosat a buszokat hogy sorozatba lekésem már meg se említem tavaly márciusba a repülőmet késtem le...és ezek mindennaposak (a repülőlekésésen kívül).. van olyan hogy valaki szerencsétlennek születik?és ő örökre szerencsétlen marad amég él?:D
2014. febr. 12. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
A karma lecsap, mivelhogy sosem használsz vesszőt. :)
2014. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
őőő, én is ilyesmi vagyok. 18F
2014. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De amúgy... lehet hogy csak szimplán rossz a karmád, de tényleg. Amúgy meg összpontosíts, látom hogy nagyon feledékeny vagy!
2014. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ja múltkor kb hajnal 4-5ig tanultam.fullosan megtanultam.erre nem jött a tanár következő héten írtunk dolgozatot és addigra mindent elfelejtettem.kb 2éve van ez így mint akit elátkoztak!:D
2014. febr. 12. 15:25
 5/9 A kérdező kommentje:
igen, de ez kb 2éve van csak így.17éves korom óta kb.addig sose volt ilyen bajom, azóta meg mint akit elátkoztak, komolyan:D (tessék, a vesszők:D)
2014. febr. 12. 15:26
 6/9 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Legalább nem telnek unalmasan a napjaid.. :D Főleg, míg tudsz rajta röhögni, egész vicces sztorik kanyarodhatnak az ilyen esetekből. :D
2014. febr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tudok rohogni magamon sokszor nevetek:D de néha nagyon idegesítő:D hogy miért történik mindig de tényleg mindig valami...mióta kiírtam még egy csomó minden eszembe jutott..minden nap minimum 2szerencsétlenkedés történik de inkább több:D
2014. febr. 12. 18:15
 8/9 anonim ***** válasza:
ez kész:D próbálj nem kapkodni,inkább lassan, de biztosan. figyelj oda! :D
2014. febr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igyekszem:D a napokba csak aprosagok tortentek.szinte hihetetlen:D
2014. febr. 17. 03:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!