Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme ennek a kapcsolatnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

3 hónapja van barátom, 11 évvel idősebb nálam. Én kezdeményeztem a kapcsolatot, ő nagyon félénk, visszahúzódó, első komoly kapcsolata is velem van.

A gondom az, hogy soha nem megyünk sehová, mindig nálunk vagyunk. Egész nap dolgozik (saját vállalkozása van), így csak este tudunk találkozni. Olyan, mintha "éjszakai" barátom lenne, napközben meg semmi.

Nem használ ki, semmi ilyenről szó nincs, ugyanis még nem feküdtünk le. Nem szerette volna elkapkodni, én meg nem erőltettem. Úgy gondolom, hogy majd eljön az idő, mikorra felkészült lesz. Szerintem még nem volt nővel, ezért olyan bátortalan.

Engem az zavar, hogy sehová nem megyünk. Nem akarok minden héten csavarogni, de 3 hónap alatt sehová nem vitt el. Olyan jó lenne beülni valahová, kikapcsolódni, elmenni moziba vagy sportolni, de nem tudom rávenni.

Mindig azzal jön, hogy "majd, ha jobb idő lesz".


Mit tegyek?


2014. febr. 12. 15:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Rugdosd seggbe egy kicsit! :) Az ilyen férfiaknak kell egy kis gatyába rázás!
2014. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Beszelj vele!Ha meg annyira nem akkarja tedd probara mondjad akkor szakittol!
2014. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

várja a szexet aztán lelép...nem akar addig költeni rád :/

vagy ennyire smucig vagy ennyire nyomi,hogy nem mer szólni ha elmenne valahova,de abból amit írtál ő olyan aki nem menne sehova így bele kell törődnöd hogy ő magától sosem fog kitalálni egy programot sem

gondold végig meddig akarsz vele maradni

2014. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

és te mit csinálsz egész nap?

3 hónap az még semmi, majd eljön az ideje, ha megbizik jobban benned majd visz téged...

2014. febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Várd meg a jobb időt! Hogy hátha akkor elvisz valahova vagy mond azt hogy gyere velem és ülhetnek vidd el moziba! Hátha kedvet kap. De szerintem próbálkoz
2014. febr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Tegnap elküldtem, hogy hagyjuk ezt az egész kapcsolatot. Azt írta, gondoljam át, hallgassak a szívemre.

Ma eldöntöttem, hogy beszélek vele, és ha nem változik, elküldöm.

Apukám azt javasolta, hagyjam el. 23 évesen miért akarok nyugdíjas életet élni, merthogy mellette szerinte az vár rám.

2014. febr. 12. 15:44
 7/20 A kérdező kommentje:
Esténként mindig puszilgat, ölelget, de ha oda kerül a sor, hogy szeretkezzünk, leállít. Nem is erőltetem, de mindig ő kezd el fogdosni, simogatni, így azt gondolom sokszor, hogy már felkészült rá. :)
2014. febr. 12. 15:45
 8/20 anonim ***** válasza:
egész nap dolgozik, vállalkozó aham, szóval van pénz a háznál, már mindent értek, nincs új a Nap alatt :DD
2014. febr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk már tinik, hogy több hónapokat, éveket várjunk vele, nem? Nem vagyok a híve a korai szeretkezésnek, de eddig minden nap találkoztunk szinte, majdnem minden este együtt is aludtunk, úgy érzem, már itt az ideje bőven.
2014. febr. 12. 15:48
 10/20 A kérdező kommentje:
Na és igen, van pénze... Eleinte pont emiatt tartottam egy kicsit a kapcsolatunktól. Nem akartam, hogy azt gondolja, amiatt akarok vele összejönni. De mára már beláthatta, nem a pénz miatt vagyok vele, mert nem kértem tőle kölcsön, nem mondtam, hogy vegyen nekem ruhákat, stb. :D
2014. febr. 12. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!