Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első randiról szólni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randiról szólni kellene otthon?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap elhívott egy fiú suli után találkozni. Otthon még nem szeretnék szólni róla, mert akkor elkezdenének faggatni, minden apró részletet tudni akarnának a fiúról, aztán meg mi lesz, ha nem is lesz ebből az egészből semmi.. Fiú-ügyekről nem igazán szoktam anyával beszélni, de ha azt mondom, hogy suli után egyik barátnőmmel maradok bent, de ha jóra sikerülne az egész, akkor beszélnék anyáéknak arról, hogy valójában egy fiúval találkoztam. Vagy mégis kéne mesélnem inkább a találkozó előtt? 18 éves leszek, de még eddig nem randiztam.
2014. febr. 12. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Elobb mond meg es ne hazudj mert akkor utana a hazugsagmiat lesznek rad mergesek es megbizhatatlannak fognak tartani
2014. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moszuke ***** válasza:

hát én örülnék ha randi előtt állna majd elém a kölköm. nemtőm függetlenül... mert akkor nekieshetek a fejmosással, hogy mire figyeljen, stb:P

kiteregetném neki a pasis gondolkodás rejtelmeit, stb..:) ha ezt még korábban nem tettem volna meg...:)

de ez szülő függő.

én szart se mondok el itthon amióta az eszemet tudom mert nem látom értelmét.. csak a balhé meg a kedv és önbizalom lehúzás van bármit mondasz.

2014. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem sok közük van hozzá. de ha már valamit mondassz nekik akkor mindenképp az igazat.
2014. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát mondanám, hogy ne hazudj, mert

-rosszulesik a szüleidnek ha kiderül

-ha valami történik, nem tudják hol vagy

De lehet én azt mondanám, hogy boltba megyek, haverhoz átmegyek, könyvtárba, stb. Az én szüleim nagyon várták, hogy összeszedjek valakit, szal mondtam valamit, aztán mentem. Nem volt szükségem arra, hogy még két ember izguljon a randim miatt, meg utána faggasson, hiába szeretem őket. Szóval akkor mondtam először, hogy csajjal találkozom, amikor már kb összejöttünk. 18 voltam akkor.

2014. febr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azok, akik azt mondják, semmi közük a szüleidnek ahhoz, kivel hová mész, nah, nekik ne higgy. nem tudom, az ilyen ember miféle családban nőtt fel, de mikor én randizni jártam, elmeséltem anyukámnak, kivel hová, egy-két alapinfót megosztottam vele, s annyi. Majd randi után kérdezősködött. De hát kivel beszélnéd meg az ilyen helyzeteket, ha nem a szüleiddel?

Nyugodtan mesélj nekik róla, örülni fognak.

2014. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!