Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek akkor most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akkor most mit szeretne tőlem a fiú?

Figyelt kérdés
Hát, szóval van egy fiú, kb fél éve ismerjük egymást, én 16, ő 17, lassan 18 éves! eddig minden nap nagyjából 12 órát töltöttünk együtt, mert egy osztályba járunk és együtt is edzünk:D, de most kiment Amerikába:(( 3 hónapra.. hát, szóval egy ideje néha dicsérgetett elég sokszor, meg bevallotta hogy többet jelentek számára mint egy szimpla barát! de nem tudja még ő se hogy mit akar tőlem.. Viszont lassan elkezdtünk kavarni, úgymondd.. Ha kettesben vagyunk, akkor mindig a hasamat fogdossa, mert nagyon szereti a hasam:DD meg, hát megengedtem neki hogy a mellem, fenekem megfogja, tehát elvagyunk:) meg sokszor szoktunk kézenfogva ülni, ölelkezni ha kettesben vagyunk:) még nem csókolt meg, de szájrapuszit azt már adott... tehát szerintetek mit akarhat tőlem, mert én már teljesen el vagyok tévedve!
2014. febr. 13. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy leárazott porszívót akar eladni neked drágán.
2014. febr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem mit szerencsétlenkedtek... Bár egy kapcsolatot én nem biztos hogy csöcsörészéssel kezdenék.
2014. febr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem szerencsétlenkedünk :D és nem értem hogy ezen mi olyan nagy dolog.. csak elszórakoztunk, kavarunk:) de én azt nem értem hogy ő tényleg szeretne e velem komolyabb kapcsolatot vagy nem?? meg sokszor szokott dícsérgetni is, hoogy szép, kedves, okos, aranyos vagyok:D ja, meg én vagyok a felesége
2014. febr. 13. 13:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Kicsijány, hagyod hogy csak úgy fogdossa a csöcseidet és azt várod, hogy komoly kapcsolatot akarjon...?

Kicsit el vagy tévedve még. :D

2014. febr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem az hogy csak úgy ahogy, tudom ez kicsit félreérthetően hangzott, de ezt teljesen félreértettétek! mi csak nagyon jóban vagyunk, ennyi az egész! talán túl jóban..
2014. febr. 13. 13:37
 6/7 A kérdező kommentje:
meg igazából azt csak hülyeségből csináltuk, úgymond fogadásból:)
2014. febr. 13. 13:38
 7/7 Moszuke ***** válasza:

hát sok mindent tényleg ne remélj ha ilyeneket megengedsz neki anélkül, hogy tisztáztátok volna, hogy most mi is van köztetek..

már jó eséllyel lenéz téged és úgy is fog hozzá állni a kapcsolathoz.

nincs ezzel semmi baj.. sok csaj éri el a pasiknál azt, hogy lenézzék őt és értéktelenként kezeljék. ettől nem vagy különleges vagy valami. sőt. átlagos vagy

2014. febr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!