Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mennyire gáz dolog, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire gáz dolog, hogy megvannak még a tőle kapott dolgok? :/

Figyelt kérdés

Első kapcsolatom volt, fél éves! Minden értelemben első volt, és egymásnak is elsők voltunk. Mint párkapcsolat, mint csók, mint szex, mint szerelem. Pl szülinapunkra adtunk egymásnak ajándékot, karácsonyra stb... És összegyűlt egy pár darab. Pl parfümje, ruhájai, amin az illata érződik még mindig, plüss figurák..stb. Lassan 2 hónapja hogy vége lett, és 1 hónapja vagyok új párkapcsolatban.

De az exemtől kapott ajándékoktól még nem bírok megszabadulni, nem tudok kidobni őket.. megvannak egy dobozban, és elrakva az ágynemű tartóba.

Ma pakolgattam, és ráakadtam, elég fura és rossz érzés volt. Őszintén, nincs olyan nap, hogy legalább egyszer ne gondoljak rá.

Nem mondom hogy nem szeretem, meg stb.. De nem úgy mint régen, csak simán szeretem, mint egy jó barátot, vagy kicsivel jobban, mert még is csak az első volt..

De akkor is, bűntudatom van emiatt.

Mi a véleményetek erről?


2014. febr. 13. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül kidobni. Sehol nincs előírva. Ki így lép tovább ki meg úgy. Természetes és normális dolog megőrizni, hisz egykor mindennél fontosabb volt számodra és még most is a múltad része. Miért kéne megfosztanod magad az emlékektől??
2014. febr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Moszuke ***** válasza:

én ezért dobtam ki mindent. azt nem bántam még meg.

nem kell ragaszkodni ahhoz ami elmúlt.

ha a sors összehoz titeket újra akkor majd lesznek új ajándékok.. de a mostaniak csak a keserű múltat idézik.. amikor marakodás és szakítás lett a vége a "szerelemnek"

2014. febr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miert kellene a regi targyainkat kidobni? Azok emlekek! Ha a targyakat ki is dobjuk, ezzel a dolgok nem lesznek nem megtortentek es miert is kellene a multban megelt dolgainkat elfeledni?

Okos ember megtartja az emlekeit csak ugy a lelkeben, mint a targyaiban is!!!

2014. febr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A multad részét nem szabad kidobni, jó lesz agg korodra az emlékezéshez, ha előveszed a fotókat, és a 20 éve irt cetliket, amit a pasi irt hozzád olvasgatni:D
2014. febr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne feltétlenül keserű a múlt? Csalódás lett a vége de ettől még nem kívánom a föld alá és a vele töltött szép időket sem szeretném nyomtalanul kitörölni. Alapvetően boldog voltam tehát szívesen emlékszem vissza rá. Azt javasolnám inkább, hogy tedd nem látható helyre, a szekrény mélyére egy dobozba. Most még kellemetlen nap mint nap rápillantani de könnyen előfordulhat, hogy pár év elteltével változnak annyit az érzéseid, hogy jól esne kicsit nosztalgiázni felidézni a szebb napokat és akkor jobb hogy nem dobtad ki. Vagy csak velem van ilyen néha? A mai napig ott az ágyamon az exmtől kapott plüss maci. De már nem érzek semmit ha ránézek. Csak egy aranyos plüss macit látok aki semmiről nem tehet. Ha nagyon zavar ajándékozd árva gyerekeknek. Ezzel még örömet is szerzel másoknak.

De hülye lennék kidobni pl egy sokezres ékszert csak mert az exem vette nekem egyszer. Ennyi év elteltével már csak egy tárgyat látok ha ránézek.

2014. febr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám kidobni az exemtől kapott dolgokat. Akkor kaptam tőle, amikor szerettük egymást, attól, h nem vagyunk együtt, a tárgyakat nem kell kidobni. Ha valakitől kapok valamit azért, mert szeret, bunkóságnak tartom kidobni...
2014. febr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!