Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A baratom ma es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A baratom ma es tegnap olyan dolgokat tett amiken nem tudok tullepni egyhamar. Ha szakitok nekem fog fajni, ha meg nem akkor lehet megint az lesz ami eddig, hogy megteszi. Mi legyen?

Figyelt kérdés

A baratommal lassan 9 honapja jarunk (hetfon lesz).Voltak veszekedesek feltekenykedes stbstb..Aztan ma odajon a legjobb baratnom,hogy ne haragudjak meg o nem csinalt semmit. A baratom ma tornan mikor en nem tornaztam,mert nem volt cuccom megfogta a baratnom derekat aztan mikor jottel az osztalyba akkor a segget. Tegnap suli utan szintugy ketser megfogta a segget. Lehet tul reagalaom meg minden..elfogadom,hogy beszel mas lanyokkal odamegyu masokhoz kepet csinal veluk rohognek mittudomen en ,de ezt mar nem tudom lenyelni ,hogy tapizza a legjobb baratnomet..aztan a suliban otthagytam es irtam neki facen,hogy akkor itt a vege es annyira sablonosan vaalszolt..aztan irt ,hogy szeret csak engem meg mindig elcseszi meg stbstb meg hogy nem tudja visszaforgati az idot..meg elmondta megint,hogy barom es hogy dontsek ahogy nekem jo,mert nem akarja,hogy miatta szomorkodjak mindig..

Mikor kimegyek perecet venni es visszamegyek massal rohecsel es csinal kepeket..Mit tegyek? Szakitsak vagy ne? Szeretnem ha bizonyitana,hogy szeret ,mert a szavainak mar nem tudok hinni..Es azthiszem nem lesz eleg egy het hogy ezen tultegyem magam..de ha szakitok akkor en fogom szarul erezni magam..Segitsetek!!!! (ha esetleg adok egy eselyt akkor mit tegyek ,hogy ugy erezze kulonleges vagyok es ne akarjon elvesziteni,hogy harcoljon ertem?)


2014. febr. 13. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem fogod sokáig rosszul érezni magad. soha ne hagyd, hogy megalázzon egy férfi!


30+F

2014. febr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyértelműen szakíts.Legyen benned büszkeség,jobbat érdemelsz
2014. febr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

20 év alatt nagyon gyerek még az ember. Ha normális kapcsolatot akar valaki, 20 éves kor alatt nem érdemes belevágni.

Szerintem jobban járnátok mindketten, ha pihentetnétek a kapcsolatot. Gondolom, 15-höz lehettek közelebb, mint a 20-hoz.

2014. febr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szakítanék. Először a seggét fogja meg, utána...
2014. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szakítás. Ő gyáva hozzá, hogy elküldjön, pedig egyértelműen azért van veled, mert épp nem volt jobb dolga. Nem vagy fontosabb neki, mint egy jó időtöltés.

Találsz jobbat, idővel meg ő is megkomolyodik, ha a sokadig barátnője is kidobja a viselkedése miatt.

2014. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi a jobb? Azon mérgelődni, hogy le se szar téged és más csajokkal próbálkozik miközben a te pasid, vagy az, hogy kiteszed a szűrét ennek a bunkónak és szomorú leszel egy ideig, ráadásul feleslegesen ?!

(bírom ezt a tipikus: "jaj sajnálom kicsim csak véletlen volt többet nem fordul elő" kamu szöveget, amit a csajok rendszeresen bevesznek)


26/f

2014. febr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Annyira szeret téged mint a lábtörlőjét az ajtaja előtt.

Várhatod azt a bizonyítást halálod napjáig , mert nincs ezen mit bizonyítani. Nem szeret pont , fogadd el.

2014. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Emlékeztesd arra,hogy régen amikor még nem jártatok milyen izgalommal töltötte el az,hogy veled találkozhatott ,bókok ,randik stb. Emlékeztesd azokra az érzésekre és tudatosítsd benne,hogy most ezt érzi más lányokkal,de ha megkapja őket velük is így fog bánni mint veled. Ezt mondd el neki és küldd el, maradjatok barátok attól még, legyél te ezentúl az a lány akit soha nem kaphat meg többé(mert ugye egy ilyen szoknya vadásszal soha,de soha nem szabad összejönni) .
2014. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!