Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt nem bírom tovább. Én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem bírom tovább. Én nem akarom. Az őrület határán vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
1 évig voltam együtt a barátnőmmel és életemben először akkor voltam a legboldogabb. Rengeteg dolog történt azalatt az egy év alatt. Mindenféle értelemben én voltam neki az első és ezért is próbáltam sokkal jobban megbecsülni, mindent megtettem érte..sokan rám se ismertek, annyira megváltoztatott. De miattam és a hibáim miatt mindennek vége lett és ezt a mai napig bánom, akkor is ha ő nem hiszi el. Mielőtt rátaláltam nem volt semmi ami boldoggá tett volna, egyik napról a másikra éltem és értelme se volt az életemnek meg agresszív is voltam, úgy vezettem le mindent. Szinte sose veszekedtünk de az utolsó 1-2 hónapunk az úgy telt el és volt olyan hogy nem akart napokig találkozni de megbocsátott. Történt velem egy olyan dolog ami miatt aggódtam, ideges és feszült voltam ő meg még elkezdett engem hibáztatni a világ összes hülyeségéért, a hibáimért és a dolog miatt is engem hibáztatott. Kiabált velem ezért adtam neki egy pofont és elszaladt. Azóta kétszer beszéltünk. Próbálkoztam nála sokszor de nem is törődött velem és megtudtam, hogy új barátja van. Biztos, hogy nem szereti 1000% hogy nincs túl rajtam, onnan tudom hogy ismerem már ennyire. Életemben először szeretek valakit annyira hogy küzdjek is érte, sose sírtam senkiért és senki miatt nem voltam ennyire szomorú. Majdnem minden nap sírok utána mint egy kislány és nem bírom tovább, mindenről ő jut eszembe. Sok mindent neki köszönhetek és kizárt hogy csak így elengedjem. Az üzeneteimre nem válaszol, a telefon nem veszi fel, ha más számokról hívom akkor felveszi de ha beleszólok akkor egyből lerakja. Ha személyesen keresem valahol akkor is félrelök. Nem tudom már hogy mivel próbálkozzak. Egyelőre elég lenne az is ha csak szóba állna velem. Más lányokra rá se bírok nézni, elkezdtem lányok közé járni és beszélgetek velük de több nem megy, még egy menetre se kellenek. Hogyan szerezzem vissza?
2014. febr. 13. 21:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Te gyáva féreg, aki még hirtelen felindultságból is üti meg a nőjét, az megérdemli. Ez a minimum, hogy elhagyott.. és hidd el, semmi esélyed már.. feléd se fog nézni. Alaposan nézz magadba, de úgy igazán mélyre, aztán mártirkodj.
2014. febr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
"Miért tenném meg megint?" Írtad, hogy agresszióval vezetsz le mindent. Ennek az oka az, hogy csak így tudod, ezt tanultad meg gyerekkorodban. A lány neked nem tetszően viselkedik, te tehetetlennek érzed magad, ezért ütsz, másképp nem tudod kezelni a helyzetet. Persze most el sem tudnád képzelni, hogy még egyszer megtedd, de amikor összejöttetek, el tudtad volna? Gondolom nem, mégis megtetted.
2014. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mit tegyél?

Ne keresd, hagyd hogy élje az életét, kiheverjen téged és boldog legyen!

Aztán fordulj szakemberhez, aki segít leküzdeni az aggressziódat és csak utána kezdj új kapcsolatba.

2014. febr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!