Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
Nem magamon akarok változtatni... hanem kicsit a barátomon .. a lényege igazábl annyi h sokat kockul és megmondtam neki h addig oké amíg engem ezek miatt el nem kezd hanyagolni .. ha hát ez elkezdődött ...egy 2 hete kb... és nekem nem tetszik hogy esténként átmegyek hozzá és reggel el tőle mert ugye nekem dolgom van, hogyan változtassak ezen hogy ne tünj9n neki hisztinek ??
2014. febr. 13. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
nem ertem mi az a kockul?
2014. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
számítógépes játék...:)
2014. febr. 13. 22:52
 3/6 Moszuke ***** válasza:

ez nagyon jó kérdés mert sok esetben az ilyen hisztinek tűnik amikor valaki egy rossz szokást, ráadásul függést akar kinevelni a másikból.


hát javaslom, hogy csatlakozz a kockuláshoz:D játszatok vmi olyannal ami mindkettőtöknek jó.

ha nem megy akkor.. szervezz más elfoglaltságot kockulás helyett.

a másik meg.. lehet, hogy neki ez kikapcsolódás.. sőt.. a pasiknak pedig kell az, hogy kicsit gubbaszon a monitor vagy tv előtt.. szal okosan vedd el a kikapcsoló üzemmódját mert akkor a stresszt rajtad tölti ki.


de mindenesetre mint minden problémát itt is keresd az okot. miért ül le? mért nem beszélgettek? szexeltek, főztök, sétáltok, dvd-ztek, mittomén..

az okokat kutasd fel és szüntesd meg és akkor nem lesz szüksége kockulásra.

de mondom ne feledd! a pasiknak kell naponta egy kevés idő arra, hogy zombiként nézzenek ki a fejükből.. (tv kapcsolgatás, kockulás, zenehallgatás és társai)

2014. febr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én értem hogy szükségük van erre,de most is az előbb a fejemhez vágta h azért cisnálta mert unatkozott... de basszus 3szor mondtam neki h menjónk vhova, ma is hogy menjünk sétálni... sz@rik rá vagy nem tudom ...

jah és psze nekem korán kell kelni, neki nem ... és megkérdeztem tőle, hogy van még valami dolga esetleg vagy lassan pihenhetünk is ?? erre hogy 1-10-es skálán mennyire vagyok hisztis ... hát ...:@@@@@

2014. febr. 13. 23:04
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg nem akarok kockulni... folyton mondja,de nem akarok, én nem vagyok számítógép függő én élek ... sétálni szeretnék vagy vmi ... nem kockulni meg virtuális világban élni ...:/
2014. febr. 13. 23:06
 6/6 Moszuke ***** válasza:

a barátod egy önző fütyi.

elmondjam miért?

mert ő mindent megkap amire szüksége van és amikor neked kéne valami (sétálás, együtt töltött idő, figyelem, időben lefeküdni) akkor szarik a fejedre.


ez esetben ez súlyosabb mint sejtettem. 6hónapos ultimátum. olyan formában, hogy ha nem változtat akkor viszlát és ez esetben fontos, hogy tartsd magad a szavadhoz.

2014. febr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!