Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Május óta együtt vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Május óta együtt vagyok a barátommal (41), de még mindig nem nézik jó szemmel a szüleim. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Májusban ismerkedtem meg a barátommal, akit nagyon-nagyon szeretek :) Csak augusztusban mutattam be a szüleimnek egy grillezés keretein belül. Rendben ment minden. Azóta többször volt nálunk, akkor sem volt olyan nagy probléma. Apámmal is viszonylag jól kijön. Csak anya még mindig nem barátkozott meg a korával, valamint azzal, hogy a bal karja ki van varrva. De nem tud mit tenni, mert látja rajta, hogy szeret (anya mondta).


Egyébként teljesen korrekt, intelligens férfi. Oda vagyok érte, meg vissza :) Nem egy 'kókler munkanélküli', vagy bármi (ügyvéd).


Kicsit zavar, hogy látom anyàn, hogy nincs oda a kapcsolatunkért. Ti mit tennétek?

20l



2014. febr. 14. 00:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%

10 re ne hallgass


ultra faxságot írt!!

'megkeseredett srác aki már azt is irigyli ha ilyen kor különbség mellet létre jöhet normális érzelmeken alapuló kapcsolat pedig ilyen igen is van.

2014. febr. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 menta34 ***** válasza:
#11 Ne csak olvass, értelmezz is.
2014. febr. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

menta34


Pimasz vagy fiam nem kétség!

2014. febr. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
annyi idős mint a szüleid? Az embernek annyi idős gyereke is lehetne mint te?
2014. febr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Óh! Már hogy a bánatba ne szerethetné! Én ugyan ebben a cipőben járok! 20/l vagyok és a szerelmem 43! Semmi sem lehetetlen. Viszont én még nem mertem bemutatni a családnak.

(Apám és közte csak 2 év van :S -> viszont apám is egy 22 éves nővel van már 3 éve.)

Ne add fel kérdező!!!!

2014. febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Wtf. Én 28 éves vagyok, szóval a huszon éves lányokra várnom kell még legalább 12 évet?
2014. márc. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2 évvel idősebb a páromnál,és teljesen korrektül tudunk egymással viselkedni.Nem éreztetjük a kort,mert az egy dolog.Ha valakinek nem tetszik valószínűleg irigy,de ilyen nincs sok szerencsére.
2014. márc. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!